Brak nowych powiadomień

Akademia Nauki i Rozwoju Piękny umysł

ul. Prosta 52, Kielce

Kurs języka angielskiego dla młodzieży (889 zł) lub dorosłych (949 zł) w Akademia Nauki i Rozwoju Piękny umysł (do -43%)

Do -43%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nauka języka angielskiego dla początkujących w 10 osobowych grupach zarówno dla młodzieży jak i dorosłych

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs języka angielskiego dla początkujących

  • 889 zł zamiast 1560 zł za 120-godzinny kurs dla młodzieży
  • 949 zł zamiast 1590 zł za 120-godzinny kurs dla dorosłych

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: zajęcia odbywają się w grupach 10 osobowych, 2 razy w tygodniu po 45 minut. Materiały w cenie. Godziny zajęć: pn-pt w godz. 15-18. Poziom nauczania od początku 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Nauki i Rozwoju Piękny umysł

Zespół tworzący Akademię Nauki i Rozwoju Piękny umysł to grupa pasjonatów, pedagogów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie nauki języków. Szkoła prowadzi zajęcia z m.in. języka angielskiego, niemieckiego, norweskiego, włoskiego, francuskiego czy hiszpańskiego. Naukę podjąć mogą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, zyskując umiejętności z zakresu słuchania, czytania, pisania a przede wszystkim mówienia. Oprócz tego, Akademia prowadzi treningi pamięci, kursy szachowe, zajęcia z robotyki i wiele więcej.