Akademia Driftingu Crazy Cart Kielce

Ul. Rolna 6, Kielce

10-minutowy przejazd gokartem w Crazy Carts – Akademii Driftingu w Kielcach (do -24%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda elektrycznymi gokartami po nowoczesnym torze kartingowym to pomysł na dobrą zabawę i okazja, by poczuć dreszczyk emocji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pojedynczej jazdy: 10 min
  • powierzchnia toru: ok. 350 m²
  • w cenie: kask rowerowy
  • brak konieczności wyrobienia karty członkowskiej

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Dostępność toru można sprawdzić na stronie https://crazycartkielce.pl/dostepnosc-toru Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Akademia Driftingu Crazy Cart Kielce

Zlokalizowany w Kielcach nowoczesny tor kartingowy umożliwia ćwiczenie kontrolowanego poślizgu, tzw. driftu. Swoje umiejętności przetestować można na elektrycznych gokartach dostosowanych do dzieci już od 3. roku życia (pod opieką rodziców) i dorosłych. Jazda odbywa się szybko, ostro i w dowolnym kierunku (do przodu, do tyłu, bokiem, wokół własnej osi, po skosie), „a jednym ograniczeniem jest styl jazdy oraz umiejętności kierowcy”.

Więcej informacji na Facebooku.