Brak nowych powiadomień

Agora S.A.

5 zł: otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK S.A. z premią w wysokości 175 zł

Do -97%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Konto Godne Plecenia i 100 zł premii gwarantowanej od Organizatora oraz ekstra bonus 75 zł na zakupy na platformie groupon.pl

W skrócie

Konto maksymalnie komfortowe i mobilne. Zobacz, jak wiele praktycznych usług otrzymujesz bez opłat. Korzystaj do woli i nie płać za nie. Z dzisiejszym grouponem otrzymasz dodatkową premię.

Oferta:

 • 5 zł za groupon uprawniający do złożenia wniosku o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” w BZ WBK S.A. i otrzymania premii gwarantowanej w wysokości 100 zł od Organizatora oraz ekstra bonusu 75 zł do wykorzystanie na zakupy realizowane na platformie Groupon.pl po spełnieniu łącznie warunków Regulaminu.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać od Organizatora premię gwarantowaną w wysokości 100 zł oraz ekstra bonus 75 zł do wykorzystanie na zakupy realizowane na platformie Groupon należy:  

 • Do dnia 23.12.2015 do godziny 23:59:59 zarejestrować się w Aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej godnepolecenia.zpremia.pl podając adres email oraz PRAWIDŁOWY, KOMPLETNY nr kuponu Groupon. Nr kuponu Groupon upoważnia do otrzymania ekstra bonusu w wysokości 75 zł na zakupy na groupon.pl. po spełnieniu wszystkich warunków promocji
 • Do dnia 23.12.2015 do godziny 23:59:59 złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” (z otrzymanego linka)
 • Do dnia 31.01.2016 zawrzeć z BZ WBK S.A. Umowę o prowadzenie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%”, aktywować kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni do Konta, oraz wykonać płatność lub płatności bezgotówkowe Kartą wydaną do Konta na łączną kwotę minimum 100 zł. Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę również płatności anulowane oraz płatności niezaksięgowane.
 • Jeden Uczestnik może nabyć i zrealizować tylko jeden groupon.

Konto Godne Polecenia w BZ WBK S.A. to Konto maksymalnie komfortowe i mobilne

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za Przelew24,
 • 0 zł za realizację płatności cyklicznych, takich jak: zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty,
 • 0 zł za smsKody, służące do potwierdzenia przelewów internetowych zrealizowanych z konta,
 • 0 zł za Wyciągi w BZWBK24.

Sprawdź jak wiele można zyskać, decydując się na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” :

 • Oprocentowanie na koncie:
  a) Środki na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku.
  b) Środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku.

 • Zwolnienie z części opłat za kartę, m.in.:
  a) brak opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni,
  b) bezpłatne sprawdzanie środków dostępnych na koncie w bankomatach.

To wszystko aż do 30.06.2017 roku.

Nikt nie lubi przepłacać, dlatego w Banku Zachodnim WBK z KONTEM GODNYM POLECENIA wiele usług jest za darmo, m.in.:

 • nie płaci się za prowadzenie konta,
 • nie płaci się za zlecenia stałe,
 • nie płaci się za polecenia zapłaty.

DODATKOWO, korzystając z usług bankowości elektronicznej BZWBK24:

 • nie płaci się za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • nie płaci się za wygodne eWyciągi,
 • nie płaci się za smsKody.

Do promocji na Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%” można przystąpić do 30.06.2016 r. składając wniosek o konto z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 przez internet, telefon lub w aplikacji mobilnej BZWBK24 i zawierając umowę poprzez przelew internetowy (weryfikacyjny) z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Oferta nie jest dostępna w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24, ani w placówkach Banku. Należy pamiętać, że aby skorzystać z promocji cenowej dotyczącej karty we wniosku trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie można złożyć również sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych). Można otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku.

Dodatkowe informacje

Premia gwarantowana w wysokości 100 zł od Organizatora oraz dodatkowo 75 zł na zakupy w serwisie groupon.pl zostanie wypłacona po łącznym spełnieniu następujących warunków:

 • rejestracja w Aplikacji konkursowej godnepolecenia.zpremia.pl wraz z podaniem prawidłowego, kompletnego nr kuponu Groupon
 • złożenie wniosku o otwarcie Konta Godnego Polecenia(z otrzymanego linku)
 • do dnia 31.01.2016 zawarcie z BZ WBK S.A. Umowy o prowadzenie Konta Godnego Polecenia w w promocji „Konto na 4%”, aktywowanie karty MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni do Konta, oraz wykonanie płatności bezgotówkowych Kartą wydaną do Konta na łączną kwotę minimum 100 zł. Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę również płatności anulowane oraz płatności niezaksięgowane.  

Organizatorem akcji promocyjnej jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, kapitał zakładowy 47 665 426,00 zł zł wpłacony w całości, NIP 526-030-56-44, REGON 011559486

Warunki

Groupon ważny od 09.12.2015 do 23.12.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. To oferta dla osób, które są osobami pełnoletnimi, uprawnionymi do zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego, nie są pracownikami BZ WBK S.A., nie są pracownikami Organizatora, nie są Klientami Banku, którzy posiadają konto z pracownikiem Partnera, nie są klientami Banku posiadającymi konto osobiste prowadzone w złotych polskich od dnia 31 sierpnia 2015 roku (włącznie).
Uczestnikami akcji z groupon.pl nie mogą być Uczestnicy Akcji „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł", którzy za pośrednictwem aplikacji, w czasie trwania akcji tj. od dnia 05 listopada 2015 roku do dnia 27 listopada 2015 roku złożyli wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%" BZ WBK S.A.
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy w okresie od 09.12.2015 do 23.12.2015 zarejestrować się w Aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej godnepolecenia.zpremia.pl. podając adres email oraz kod Groupon przez otrzymany link wypełnić wniosek internetowy o otwarcie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%" i zawrzeć z Bankiem umowę o prowadzenie Konta. Warunki wypłaty premii gwarantowanej oraz dodatkowego bonusa określone są w Regulaminie Akcji.
Sprawdź przed zakupem: Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert, Regulamin kont dla ludności, Załącznik do Regulaminu kont dla ludności, Taryfa opłat i prowizji pobieranych przez Bank Zachodni WBK za czynności bankowe dla ludności, Zasady wydawania i używania kart płatniczych Banku Zachodniego WBK dla ludności, Zasady korzystania z usług bankowości elektronicznej BZWBK24 dla ludności, Warunki prowadzenia lokaty, Załącznik do regulaminu – Lokata terminowa w ramach usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Najważniejsze informacje dotyczące oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent