zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO20. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademio

Kurs online: Instruktor jogi za 69 zł w Akademio

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Kurs online dla osób pragnących uczyć jogi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 3, 2021
Rzetelna wiedza w chwili problemu pomoc, dziękuję
A
Anna
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2020
Polecam,dużo informacji,uporządkowana wiedza, zachęcam .
P
Patryk
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2020
super :p
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 29, 2021
Cena kursu...a po kursie dokumenty potwierdzające jego ukończenie 100 % więcej niż sam kurs.
M
Martahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2021
Niestety zarówno opis produktu, jak i jakość kursu pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, cena jest niejasno oznaczona i w formie promocji sprzedawany jest produkt, którego regularna cena wynosi prawie tyle samo, co na grouponie. Zwróćcie uwagę, że kupujecie tylko dostęp do skryptu wykładów, a za dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu będziecie musieli dopłacić więcej niż za kurs! Sumaryczna cena kursu wraz z dokumentami, które umożliwiają podjęcie pracy, wynosi nie 299 zł, a 699 zł. Moim zdaniem sugestia, że kurs jest przeceniony z 799 na 299 zł, aż o 62%, wprowadza w błąd. Informacja o tym, że wydanie dokumentów jest dodatkowo płatne, podana jest małym drukiem. Kwestie merytoryczne: platforma, na której znajduje się kurs, jest nieprzyjazna w użytkowaniu - wolno się ładuje, jej obsługa jest irytująca. Wykłady napisano fatalną polszczyzną, która sprawia wrażenie, jakby tekst został przetłumaczony z języka obcego lub przepisany z notatek studenckich bez żadnej redakcji. Opisy rysunków są podane w języku angielskim. W razie problemów kontakt z firmą jest utrudniony - w przypadku kłopotów na odpowiedź czeka się długo. Zdecydowanie nie polecam.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
listopad 15, 2021
Oszustwo, za uzyskanie certyfikatu trzeba dopłacić i to kilkaset złotych !!!!!!!!!!!! Absolutnie nie, znalazłam lepszą ofertę.
D
Danielhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Sprzedawanie kursów przez Groupon, a potem wydawanie papierowych dokumentów za dodatkowo płatne 400 zł to gruba przesada. Nie chce mi się sprawdzać, czy w ogóle tak można robić, aby na Grouponie sprzedawać produkt o innych parametrach, niż na swojej stronie.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 19, 2021
Konkretna wiedza zawarta w wykładach
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Oferta

Program kursu:

 • charakterystyka dalekowschodnich form aktywności ruchowej
 • ogólne zasady prowadzenia zajęć (rozciągających zgodnie z wymogami systemu hatha yogi, sekwencje ruchowe Tai Chi, sekwencje ruchowe Chi Kung, praktyka Zen)
 • zdrowotne aspekty starożytnych technik orientalnych z uwzględnieniem szczególnego wpływu na układ ruchowy, krążenia, oddechowy i nerwowy)
 • kontynuowanie ćwiczeń w szczególnych okresach fizjologicznych (napięcie około miesiączkowe, ćwiczenia w trakcie miesiączki, w okresie ciąży, w okresach wzmożonych dolegliwości kręgosłupa i stawów, rozpoczynanie zajęć z osobami w wieku dojrzałym, osobami otyłymi, w okresie rekonwalescencji)
 • ćwiczenia oddechowe (Pramayama – oddychanie kontrolowane)
 • relaks – istota, sens, potrzeba relaksu, aspekt fizjologiczny i psychiczny
 • ajurweda – holistyczne spojrzenie na człowieka
 • organizacja zajęć (odżywianie, ruch, osiąganie harmonii na poziomie fizycznym i psychicznym)

Absolwent otrzymuje tytuł instruktora jogi. Legitymacja instruktora uprawnia do pracy:

 • w ośrodkach sportu i rekreacji,
 • klubach fitness, centrach sportowych,
 • rozpoczęcia własnej działalności, np. prowadzenie zajęć etc.

Struktura kursu:

Kurs instruktorski odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami, uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przejść na stronę akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się w dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs. 
Dodatkowe informacje: w cenę kuponu wliczony jest nielimitowany czasowo dostęp do kursu oraz nielimitowana liczba podejść do testu końcowego. Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): komplet dokumentacji, który składa się z dyplomu lub legitymacji w skórzanej oprawie ze zdjęciem w formacie A6, zaświadczenia wg wzoru MEN, certyfikatu ukończenia kursu w jęz. polskim oraz legitymacji w formie identyfikatora. Wysyłka kurierem. Cennik dokumentów oraz formularz jego zamówienia znajduje się na stronie akademio.online/groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademio

Placówka jest objęta systemem oświaty i nadzorem Kuratorium Oświaty. W Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych MEN (RSPO) widnieje pod numerem ewidencyjnym 269793, natomiast w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.28/00014/2015. Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia). Placówka działa zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.