Aeroklub Częstochowski

Jana Pawła II 101, Lotnisko Rudniki Kościelec

Lot zapoznawczy szybowcem (189,99 zł) lub samolotem ze szkoleniem wstępnym (199,99 zł) w Aeroklubie Częstochowskim

Wybierz opcję

Wyróżniki

Podniebna przygoda: krótkie przygotowanie z meteorologii, zasad pilotażu, łączności pozwoli zasiąść za sterami maszyny w asyście instruktora

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot zapoznawczy ze szkoleniem teoretycznym dla 1 osoby:

  • 189,99 zł zamiast 280 zł za lot zapoznawczy szybowcem za wyciągarką (5-10 min, w zależności od warunków atmosferycznych),
  • 199,99 zł zamiast 300 zł za lot zapoznawczy samolotem Cessna 152 (10 min).

Wygoda: loty bez badań lekarskich i zbędnych formalności.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia terminu realizacji grouponu w przypadku złych warunków pogodowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  695 520 666 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Aeroklub Częstochowski

Celem stowarzyszenia lotniczego jest popularyzacja lotnictwa i aktywności lotniczej. Aeroklub zrzesza pasjonatów samolotów, szybowców, paralotni, mikrolotów, modeli i skoków spadochronowych, których drugim domem stało się lotnisko w Rudnikach koło Częstochowy. Ogromny dorobek szkoleniowy, liczne sukcesy i doświadczona kadra co roku przyciągają kolejne osoby zafascynowane lataniem z głową w chmurach.

W ramach prowadzonej działalności klub organizuje szkolenia w sześciu sekcjach, a piloci z sukcesami reprezentują go na krajowych i międzynarodowych zawodach. Działalność lotnicza prowadzona jest przez cały rok, a oprócz tego Aeroklub Częstochowski organizuje liczne imprezy, gdzie duzi i mali mają okazję podziwiać podniebne akrobacje pilotów oraz spróbować swoich sił np. w puszczaniu latawców.