zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO20. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademio

Kurs online: Instruktor narciarstwa lub snowboardu za 129 zł i więcej w Akademio

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Szkolenia poszerzają wiedzę dot. anatomii i fizjologii wysiłku fizycznego oraz charakterystyki pracy instruktora narciarstwa i snowboardu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 29, 2021
Cena kursu...a po kursie dokumenty potwierdzające jego ukończenie 100 % więcej niż sam kurs.
M
Martahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 17, 2021
Niestety zarówno opis produktu, jak i jakość kursu pozostawia wiele do życzenia. Po pierwsze, cena jest niejasno oznaczona i w formie promocji sprzedawany jest produkt, którego regularna cena wynosi prawie tyle samo, co na grouponie. Zwróćcie uwagę, że kupujecie tylko dostęp do skryptu wykładów, a za dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu będziecie musieli dopłacić więcej niż za kurs! Sumaryczna cena kursu wraz z dokumentami, które umożliwiają podjęcie pracy, wynosi nie 299 zł, a 699 zł. Moim zdaniem sugestia, że kurs jest przeceniony z 799 na 299 zł, aż o 62%, wprowadza w błąd. Informacja o tym, że wydanie dokumentów jest dodatkowo płatne, podana jest małym drukiem. Kwestie merytoryczne: platforma, na której znajduje się kurs, jest nieprzyjazna w użytkowaniu - wolno się ładuje, jej obsługa jest irytująca. Wykłady napisano fatalną polszczyzną, która sprawia wrażenie, jakby tekst został przetłumaczony z języka obcego lub przepisany z notatek studenckich bez żadnej redakcji. Opisy rysunków są podane w języku angielskim. W razie problemów kontakt z firmą jest utrudniony - w przypadku kłopotów na odpowiedź czeka się długo. Zdecydowanie nie polecam.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
listopad 15, 2021
Oszustwo, za uzyskanie certyfikatu trzeba dopłacić i to kilkaset złotych !!!!!!!!!!!! Absolutnie nie, znalazłam lepszą ofertę.
D
Danielhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Sprzedawanie kursów przez Groupon, a potem wydawanie papierowych dokumentów za dodatkowo płatne 400 zł to gruba przesada. Nie chce mi się sprawdzać, czy w ogóle tak można robić, aby na Grouponie sprzedawać produkt o innych parametrach, niż na swojej stronie.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 19, 2021
Konkretna wiedza zawarta w wykładach
M
Maciej
1 Oceny1 reviews
październik 6, 2021
Ukryte dodatkowe płatności.
K
Klaudia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 9, 2021
Szybko i sprawnie - polecam
K
Kamilahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
wrzesień 6, 2021
KURS WPROWADZA W BŁĄD ! TO NIE JEST ŻADEN KURS ! Stracone pieniądze ! Oni dają jakieś materiały za te 129 zł + egzamin ale dokumentów potwierdzające, ze ma się ten dokument już nie wysyłają w tej cenie ! Każą sobie dopłacić za taki dokument 399 zł. Przecież to jest wprowadzanie w błąd. Na infolinii dostałam wiadomość, że moge sobie screena zrobić i iść do pracodawcy pokazać ze kurs ukończyłam bo internetowo nie wysyłają żadnego zaświadczenia o przebytym kursie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie





Informacje o kursach:

 • kursy odbywają się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe.
 • po zaznajomieniu się z materiałami, uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych.
 • podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu.
 • uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.

Instruktor narciarstwa

Na kursie omawiane są m.in:

 • biochemia
 • podstawy pracy instruktora
 • fizjologia wysiłku fizycznego
 • subdyscypliny narciarskie
 • narciarstwo klasyczne
 • narciarstwo alpejskie
 • więcej informacji dostępnych tutaj

Instruktor snowboardu

Na kursie omawiane są m.in:

 • anatomia
 • biochemia
 • podstawy pracy instruktora
 • konkurencje i style
 • sprzęt
 • podstawy jazdy na desce snowboardowej
 • więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przejść na stronę akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się w dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs. 
Dodatkowe informacje: w cenę kuponu wliczony jest nielimitowany czasowo dostęp do kursu oraz nielimitowana liczba podejść do testu końcowego. Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): komplet dokumentacji, który składa się z dyplomu lub legitymacji w skórzanej oprawie ze zdjęciem w formacie A6, zaświadczenia wg wzoru MEN, certyfikatu ukończenia kursu w jęz. polskim oraz legitymacji w formie identyfikatora. Wysyłka kurierem. Cennik dokumentów oraz formularz jego zamówienia znajduje się na stronie akademio.online/groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademio

Placówka jest objęta systemem oświaty i nadzorem Kuratorium Oświaty. W Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych MEN (RSPO) widnieje pod numerem ewidencyjnym 269793, natomiast w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.28/00014/2015. Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia). Placówka działa zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.