Zamknięci W Pokoju

Gra typu escape the room dla 2-4 osób od 79,99 zł w ZamknieciwPokoju.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki


Zamknięci w pokoju to zespołowa gra logiczna z trzema scenariuszami do wyboru

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


wybierz 1 z 2 opcji

Gra typu escape the room Zamknięci w pokoju:

  • 79,99 zł za grę dla 2-4 osób w dniach pon.-czw.,
  • 89,99 zł za grę dla 2-4 osób w dniach pon.-niedz.

Uczestnicy mają do wyboru trzy pomieszczenia z 3 różnymi historiami w tle:

  • Miejsce zbrodni: głównym zadaniem jest wywiad śledczy w celu odnalezienia winowajcy i narzędzia zbrodni
  • Gwiezdny: każdy ma szansę zostać rycerzem Jedi. Trzeba tylko stanąć po właściwej stronie mocy i wydostać się ze statku wciąganego w otchłań Gwiazdy Śmierci (pokój przeznaczony nie tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen).
  • Izba wytrzeźwień: należąca do najdroższych w mieście, dlatego warto zrobić wszystko, by nie zostawać w niej do ostatnich minut

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min

ZamknieciwPokoju.pl

Escape room game to w ostatnim czasie niezwykle modna forma rozrywki. Polega ona na tym, że uczestnicy zostają zamknięci w tematycznym pokoju i mają 60 minut na wydostanie się. Możliwe jest to tylko dzięki pracy zespołowej, pozwalającej rozwiązać liczne zadania i zagadki na drodze do odnalezienia wyjścia. Ponieważ nie każdemu się to udaje, radość ze zwycięstwa smakuje wyjątkowo.

Więcej informacji znajdziesz na Facebook’u.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Członkowie zespołu mogą skorzystać z oferty maks. 1 raz. Groupon nie obejmuje pokoju Ostatnie Miejsce.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Na miejscu należy zjawić się 10 min przed grą. Informacje: tel. 730 740 503.
Konieczna rezerwacja z min. 48-godz wyprzedzeniem z podaniem kodu zabezpieczającego na http://www.zamknieciwpokoju.pl/. Należy wpisać kod grouponu w odpowiednie pole. W innym przypadku groupon może nie być honorowany. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Zamknięci w Pokoju


Gra typu escape the room to w ostatnim czasie modna forma rozrywki. Polega ona na tym, że uczestnicy zostają zamknięci w tematycznym pokoju i mają 60 minut na wydostanie się. Możliwe jest to tylko dzięki pracy zespołowej, pozwalającej rozwiązać liczne zadania i zagadki na drodze do odnalezienia wyjścia. Ponieważ nie każdemu się to udaje, radość ze zwycięstwa smakuje wyjątkowo.

Więcej informacji na stronie Facebook.

Zamknięci W Pokoju

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.