zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 20% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. Dziś koniec.

ul. Jagiellońska 6, Zielonka

Wybielanie zębów lampą dla 1 osoby (299,99 zł) lub 2 osób (559,99 zł) w Vita-Smile

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg zapewnia wybielenie zębów o kilka tonów podczas jednej wizyty

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 9, 2021
Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.
J
Joannahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
lipiec 1, 2021
Wykupiłam wybielanie zębów lampą w Vita-Smile i nie polecam zabiegu w tej placówce. Oczywiście Pani bardzo miła, widać było, że chce dobrze, przedstawiła nazwę preparatu, wytłumaczyła, że zabieg polega na nałożeniu go na zęby i włączeniu lampy na 30 minut, ale... zacznę od tego, że nie wykonano oceny stanu zębów, a wydawało mi się to standardem w gabinecie stomatologicznym przed wybielaniem. Żel nałożono mi na zęby, po czym spłynął na dziąsła i wnętrze jamy ustnej w okolicach dolnych zębów, co spowodowało bardzo bolesne poparzenie śluzówki w tych miejscach. Chciałam o tym powiedzieć od razu kiedy zaczęło mnie boleć, ale niestety nie miałam komu, bo pani higienistka wyszła z gabinetu i zaglądała do mnie tylko co 5 minut. Oczywiście zareagowała odpowiednio, starała się wytrzeć żel ze śluzówki, włożyć opatrunek na dziąsła, żeby zapobiec dalszej ekspozycji na światło lampy. Poprosiłam o skrócenie czasu do 25 min i cieszę się z podjętej decyzji, bo nadwrażliwość zębów i ból dziąseł nie pozwalały mi już na dłużej. Najgorsze jednak dopiero nastąpiło przy zdejmowaniu preparatu z zębów, ponieważ jak to Pani stwierdziła, preparat jest nie możliwy do zdjęcia, zaczęła mi piaskować te biedne pokaleczone zęby, język i dziąsła. Ból był tak silny, że poleciały mi łzy z oczu. Na koniec nie dostałam nawet w rękę lusterka dla oceny efektu wybielania, a na otarcie łez chyba, albo żeby zatrzeć te koszmarne wrażenia, dostałam dwie próbki pasty na nadwrażliwość zębów... Po powrocie do domu moim oczom ukazała się krwawiąca śluzówka wokół dolnych zębów i niewielki efekt wybielania zębów... To nie jest pierwszy mój zabieg i wiem, że da się to zrobić dobrze, bez żadnych skutków ubocznych, można nałożyć żel na dziąsła, żeby zminimalizować ryzyko poparzenia, nie dostałam nawet takiej propozycji, z chęcią bym za to dopłaciła... Ból zębów i całej jamy ustnej do dziś jest nie do zniesienia i uniemożliwia mi jedzenie. Nie polecam i odradzam wszystkim, dla mnie to była istna tortura.
G
Guest
1 Oceny2 reviews
4 dni temu
Obsługa profesjonalna, dokładną na jak najwyższym poziomie
M
Marcin
1 Oceny1 reviews
5 dni temu
Super polecam
A
Arman
6 Oceny3 reviews
styczeń 14, 2022
Bardzo fachowe podejście do pacjenta.
Z
Zuzanna
6 Oceny2 reviews
styczeń 14, 2022
Skaling, fluoryzacja, polerowanie, piaskowanie profesjonalnie wykonane. Pani Emilia bardzo delikatnie wykonywała zabieg i zadbała o komfort (miła atmosfera, zabezpieczenie ust pacjenta nakładką oraz oczu okularami ). Zdecydowanie polecam :)
A
Agnieszka
3 Oceny2 reviews
styczeń 11, 2022
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, profesjonalnie wykonane zabiegi pakietu skalingu, przemiły personel placówki! Serdecznie polecam wszystkim :)
A
Adam
1 Oceny1 reviews
grudzień 27, 2021
Bardzo miła i fachowa obsługa
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 45 minut
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1-2 (dla lepszego efektu zabieg należy powtarzać co pół roku)
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • konsultacja w cenie
  • rodzaje lamp: lampa Beyond – Vita Smile w Zielonce

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 416 48 58 (Zielonka). Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Rodzaje lamp: lampa Beyond – Vita Smile w Zielonce.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Vita-Smile

Z trzech warszawskich i podwarszawskich placówek Vita-Smile, z którymi współpracuje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów, skorzystało dotąd wielu pacjentów. Członkowie kadry zdają sobie sprawę z lęku, jaki może towarzyszyć wizytom w gabinecie stomatologicznym, dlatego w kontakcie z pacjentami starają się być wyrozumiali i delikatni, a w ramach leczenia oferują liczne udogodnienia oraz metody współpracy. Na miejscu można skorzystać z usług z zakresu chirurgii, diagnostyki, protetyki, implantologii, ortodoncji, endodoncji, stomatologii dziecięcej i zachowawczej.

Warto wspomnieć, że Vita-Smile dba o rodzinną atmosferę także poza własnymi placówkami. Bierze udział w różnego rodzaju eventach, sponsoruje i obejmuje patronatem lokalne wydarzenia, np. rajdy rowerowe, rodzinne pikniki i miejskie rozgrywki piłki nożnej.