zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!
Najlepsze z Groupon

Vita Medical

Energetyczna 8/4, Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Skaling, polerowanie, piaskowanie, przegląd, plan leczenia (79,99 zł) z wypełnieniem (od 119,99 zł) w Vita Medical

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Usunięcie z powierzchni zębów przebarwień i kamienia oraz wzmocnienie szkliwa z opcją plomby

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marek
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
6 dni temu
Bardzo starannie wykonana higienizacja. Polecam serdecznie! Na pewno kiedyś wrócę.
D
Dariusz
11 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 16, 2022
gorąco polecam, masaż w pełni profesjonalny
J
Jarosław
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 25, 2022
Fachowo w miłej atmosferze
D
Daria
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 30, 2021
Jak za czasów PRL-u. Absolutnie nie polecam! Dziąsła całe poranione jak nigdy przy pisakowaniu i scalingu. Nie ryzykujcie i nie kupujcie! Poza tym nie wykonana fluoryzacja po zabiegu mimo, iż jest w pakiecie.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 16, 2021
Nie polecam. Pani doktor Domagała rejestruje sobie pacjentów więcej niż jest w stanie realnie i porządnie obsłużyć. Kupiony groupon musiał być zrealizowany przez to na dwóch wizytach, a podczas drugiej był już niedoczas 20 minut, mimo wczesnej godziny (po 14ej), więc doktor się śpieszyła obsługując mnie. Skaling zrobiony niedokładnie, pozostawiając jasnobrązowy osad na części zębów, co jej zgłosiłem podczas drugiej wizyty, co skwitowała tym, że przecież ona nie może trzech godzin spędzać na czyszczeniu, a podczas pierwszej nie wiem czy nawet pół godziny spędziła. Oczywiście NIC z tym nie zrobiła i nie poprawiła. Jakość usługi słaba, bo nie zrobione porządnie i do końca, nie reagując na reklamację, poprawą. Jak oferuje się coś za jakąś cenę to trzeba to zrealizować, a nie zasłaniać się tym, że ma się napięty grafik, który sama doktor sobie przecież tak ustawia, bo ja jej grafiku nie ustawiam. Podczas robienia wypełnienia też się śpieszyła na tyle, że jedną ręką próbowała trzymać ultrafiolet w miejscu by utwardzać, podczas gdy patrzyła się gdzie indziej robiąc coś tam, i oczywiście ręka jej się zsuwała, więc zamiast oświetlać miejsce to utwardzenia to mi świeciła ultrafioletem po wewnętrznej stronie wargi (to nawet nie jest zdrowe) i to kilkukrotnie. To samo gdy szlifowała wypełnienie by nie zostawiać tam zadziorów i ostrych krawędzi to z pośpiechu nawet nie włożyła do ust tych wacików dla ochrony od odłamków, co jest standardem u wszystkich. Błędy i słaba jakość z pośpiechu i brak poprawy błędów, nie polecam, słabo, słabiej niż inni dentyści. Do tego mówiąc, zwraca się tonem jak do dziecka, co może być irytujące.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet stomatologiczny dla 1 osoby:

  • 79,99 zł za skaling, polerowanie, czyszczenie pastą Cleanic z przeglądem i planem leczenia,
  • 119,99 zł za pakiet z opcji 1 + jedno wypełnienie ze znieczuleniem,

Na początek jama ustna zostanie poddana gruntownemu przeglądowi, który umożliwi stomatologowi opracowanie planu leczenia. Po tym wstępie przyjdzie czas na skaling, czyli wprawienie w drgania całej warstwy kamienia i w rezultacie jego usunięcie. Kolejny etap to piaskowanie, które likwiduje wszelkie przebarwienia po nadmiernym spożywaniu kawy, wina, herbaty i paleniu papierosów. Tak oczyszczone zęby zostaną poddane fluoryzacji, czyli remineralizacji i wzmocnieniu przed atakami próchnicy.

Vita Medical

Gabinety lekarskie i stomatologiczne mogą pochwalić się ponad 18-letnim doświadczeniem zawodowym oraz najnowocześniejszym sprzętem. Na miejscu można skorzystać z porady pediatry, stomatologa, onkologa i hematologa dziecięcego, diabetologa, internisty, psychiatry, dietetyka, a nawet dziecięcego rehabilitanta. Podczas pierwszej wizyty pacjent poznaje też plan leczenia, a także jego szczegółowy kosztorys.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-pt. 9-20.
Konieczna rezerwacja tel. 71 361 46 05 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Vita Medical