Viol Medica

ul. św. Rocha 5 lokal 25, Białystok

Masaż próżniowy na 4 wybrane partie ciała z konsultacją w Viol Medica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pofesjonalny zabieg, który może pomóc w procesie odchudzania i modelowania sylwetki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: masaż próżniowy
  • partie ciała: uda, pośladki, brzuch, ramiona

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 214 348. Godziny otwarcia: poniedzialek-piątek w godz. 8-16. Klienci kupują jednorazowo kombinezon zabiegowy, który kosztuje 50 zł i juz z nim przychodzą na kolejne zabiegi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Viol Medica

Działający na terenie Białegostoku gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących. Doświadczony personel Viol Medica przeprowadza zabiegi m.in. drenażu limfatycznego, fali uderzeniowej, masażu próżniowego. Warto dodać, iż na miejscu można zdecydować się na jeden z wielu dostępnych masaży.