Vertimed+

ul. Bronikowskiego 55, Warszawa

Konsultacje u psychologa lub psychoterapeuty: 1, 3 lub 5 sesji w Vertimed+

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozmowa z psychologiem lub psychoterapeutą może pomóc lepiej zrozumieć siebie, pokonać własne ograniczenia i poradzić sobie z problemami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

ZOBACZ

Szczegóły:

  • czas trwania konsultacji: ok. 45 min
  • konsultacje prowadzone przez psychoterapeutę, psychologa, psychoonkologa lub terapeutę uzależnień

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 405 63 75 lub 603 804 702. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Klient może skorzystać z oferty tylko raz. Dotyczy to całej grupy produktów. Oznacza to, że klient będzie mógł wykupić tylko 1 x konsultacja u psychologa lub psychoterapeuty, lub 3 x konsultacja u psychologa lub psychoterapeuty, 5 x konsultacja u psychologa lub psychoterapeuty. Będzie to weryfikowane na podstawie danych osoby realizującej groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Vertimed+

Zlokalizowana na warszawskim Ursynowie klinika istnieje na rynku medycznym od 2008 roku. Kameralna lokalizacja, łatwy dojazd, profesjonalna kadra i wysokie standardy obsługi szybko pozwoliły zdobyć zaufanie pacjentów. Placówka położona jest w sąsiedztwie Lasu Kabackiego w odległości 150 m od metra Kabaty. Klinika od kilkunastu lat świadczy usługi z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej. W trosce o zdrowie kobiet została otwarta poradnia ginekologiczno-położnicza. Klinika oferuje również pomoc psychologiczno-psychiatryczną również w formie konsultacji online. W jednym miejscu można wykonać badania USG, skorzystać z konsultacji dermatologa, reumatologa, onkologa oraz neurologopedy.

Więcej informacji na Facebooku.