Brak nowych powiadomień

The Venus Beauty Clinic

2 lokalizacji

Laserowe zamykanie 1 naczynka od 39 zł w salonie The Venus Beauty Clinic

Wybierz opcję
Ponad 20+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Nowoczesna metoda zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i ciele

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: od 20 do 60 min
  • metoda/ laser: laser frakcyjny czwartej generacji LUMENIS M22 z technologią OPT:
  • częstotliwość i liczba powtórzeń ustalana indywidualnie z pacjentem

Zamykanie naczynek laserem Lumenis 22 polega na kierowaniu wiązki światła na punkt wymagający terapii. Energia świetlna jest wówczas pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę), a sama krew ulega koagulacji (ścina się). Właśnie tak podczas zabiegu naczynie krwionośne zostaje zamknięte od wewnątrz.

Dodatkowe informacje:

  • innowacyjny laser posiada głowicę IPL o nowej technologii OPT (optimal pulse technology), która pozwala na zachowanie wysokiej efektywności zabiegu
  • chłodzona końcówka szafirowa zapobiega oparzeniom nawet przy bardzo wysokich mocach, co wpływa na zmniejszenie dyskomfortu w trakcie zabiegu
  • wymienne końcówki szafirowe pozwalają na dobór średnicy wiązki terapeutycznej do rozmiarów punktu poddawanego terapii

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 116 303. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

The Venus Beauty Clinic

Położony na terenie Poznania gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnujących.W The Venus Beauty Clinic pracuje doświadczony zespół specjalistów, który wykonuje zabiegi z wykorzystaniem sprzętu i kosmetyków wysokiej jakości. Oferta salonu to m.in. laserowe zamykanie naczynek, lipoliza ultradźwiękowa, depilacja laserowa, masaże twarzy oraz ciała.