Termy Maltańskie

Największe baseny termalne i aquapark w Polsce, całodzienne wejście już od 35,99 zł

Do -36%
320+ kupionych
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócieJeśli czujesz, że pogoda nie dostarcza Ci odpowiedniej dawki słońca, a za oknem chłód i mróz –poczuj gorący powiew lata, wybierając się do Term Maltańskich z dzisiejszym grouponem. 

Wybierz 1 z 3 opcji

jednorazowy bilet wstępu do Aquaparku i basenów sportowych (strefa zielona):

  • 35,99 zł zamiast 55 zł za bilet całodzienny dla 1 osoby,
  • 69,99 zł zamiast 110 zł za bilet całodzienny dla 2 osób,
  • 81,99 zł zamiast 120 zł za bilet całodzienny rodzinny (2 os. dorosłe + 1 dziecko lub 1 os. dorosła + 2 dzieci).

Bilet do wykorzystania przez cały tydzień w godzinach:

  • Aquapark – od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-23

Warunki


Groupon ważny do 15.01.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta dotyczy zakupu biletu do strefy zielonej (Aquapark + Baseny Sportowe) nie dotyczy wejścia do Świata Saun. Wejście do tej strefy możliwe w oparciu o dodatkową opłatę 0,5 zł /min. Opłata rozliczane w kasie wyjściowej Kompleksu.
Realizacja Groupon należy wymienić na bilet w Biurze Obsługi Klienta.
Dodatkowe informacje: na stronie www.termymaltanskie.com.pl. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bilet całodzienny rodzinny obejmuje 2 osoby dorosłe + 1 dziecko lub 1 osoba dorosła + 2 dzieci. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Termy Maltańskie


Najnowocześniejszy, a zarazem największy kryty kompleks wodny w Polsce położony jest nad brzegiem Jeziora Maltańskiego – w samym centrum Poznania. Na obszarze ok. 6 ha znajduje się 18 basenów o łącznej powierzchni lustra wody 5000 m². W skład kompleksu wchodzą także 4 strefy: Baseny Sportowe, Aquapark, Świat Saun oraz Spa 1306.

Natomiast Aquapark Term Maltańskich to wodny świat kryjący mnóstwo atrakcji. Na miłośników mocnych wrażeń czekają m.in. zjeżdżalnie, dzikie rzeki oraz morskie fale. Szukający odpoczynku i relaksu znajdą tutaj liczne jacuzzi, baseny solankowe, bicze wodne czy gorące, czynne cały rok baseny wypływowe. Tropikalną atmosferę uzupełnia naturalna, egzotyczna roślinność.

Spa 1306 jest jedynym tego typu salonem w Polsce, który oferuje aż 17 profesjonalnych pomieszczeń z rozmaitymi formami relaksu, w tym: z kąpielami, masażami czy ceremoniami składającymi się z wielu zabiegów. Do najbardziej popularnych należą: Hammam, Ajurweda i Rasoul.

Termy Maltańskie

Atrakcje dla dzieci, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.