Brak nowych powiadomień

Studio Formy Synergia

ul. Głogowska 273A, Poznań

Fitness lub spinning: 1-miesięczny karnet za 89,99 zł i więcej opcji w Studiu Formy Synergia (do -51%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Karnet na zajęcia fitness (m.in. ABS, ABT, Body shape, pilates) lub na spinning, czyli motywujące zajęcia na rowerach przy muzyce

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na fitness lub spinning:

  • 89,99 zł zamiast 170 zł za 1-miesięczny karnet,
  • 169,99 zł zamiast 340 zł za 2-miesięczny karnet,
  • 249,99 zł zamiast 510 zł za 3-miesięczny karnet.

Przykładowe zajęcia fitness:

  • Power pump: połączenie ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym przy muzyce
  • pilates: trening wymagający wysokiej koncentracji i skupienia polegający na wykonywaniu powolnych i precyzyjnych ruchów

Spinning: ćwiczenia na rowerkach w grupie; motywacja ze strony instruktora i grupy; dobrana do stopnia trudności treningu muzyka.

Grafik zajęć.:

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Oferta również dla osób, które do tej pory korzystały z usług klubów Synergia z wykorzystaniem kart benefitowych.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Studio Formy Synergia

Zgodnie z nazwą studio fitnessu stosuje holistyczne podejście do ćwiczeń oraz synergię różnorodnych form rekreacji ruchowej, co pozwala zwiększyć efekty pracy nad sobą. Pomagają w tym zróżnicowane programy treningowe, które nastawione są na wzmocnienie organizmu, formę cardio czy relaks.

Można zatem zdecydować się na rzeźbienie mięśni brzucha (ABS), wzmacniającą kondycję zumbę czy ogólnorozwojowy Body shape. Ci, którym potrzebna jest dodatkowa motywacja, powinni wybrać spinning, czyli grupowe ćwiczenia na rowerkach przy zagrzewającej do wysiłku muzyce.