Strzelnica Colt

ul. Okopowa 70/106, Łódź

Pakiety na strzelnicę (od 115,99 zł), szkolenie z broni krótkiej (219,99 zł) w Strzelnicy Colt – 2 lokalizacje (do -37%)

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Atrakcyjne pakiety pozwolą poprawić swoje umiejętności strzeleckie; w ofercie również szkolenia z broni krótkiej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 8, 2022
Serdecznie polecam. Kupiłam pakiet dla dwojga i z mężem byliśmy pierwszy raz na strzelnicy. Instruktor był bardzo fachowy i pomocny. Spotkanie zaczęło się od zasad bezpieczeństwa, później ładowania magazynków i strzelania. Dawano nam porady dotyczące postawy, strzelania, celowania. Całość przebiegła w super atmosferze. Zdecydowanie będziemy polecać. Sam pakiet też jest dobrze skonstruowany, bo zaczynamy od małych broni a kończymy na na prawdę dużych kalibrach.
D
Dariusz
9 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 8, 2022
Rewelacja
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 5, 2022
Wszystko profesjonalnie!!!!!Rewelacja
A
Adam
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 22, 2022
Świetna strzelnica , dobrze wyposażona , bardzo mili i pomocni instruktorzy. Polecam !!!
L
Lisa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 7, 2022
Bardzo mi się podobało, polecam.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 30-60 minut lub ok. 4 godzin (szkolenie)
 • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Pakiety zawierają:

 • Pakiet „45” – 10 strzałów z broni długiej bocznego zapłonu, 10 strzałów z broni krótkiej bocznego zapłonu, 10 strzałów z broni kalibru 9 mm, 10 strzałów z broni typu AK lub M4, 5 strzałów strzelba
 • Pakiet „60” – 15 strzałów z broni długiej bocznego zapłonu, 15 strzałów z broni krótkiej bocznego zapłonu, 15 strzałów z broni kalibru 9 mm, 10 strzałów z broni typu AK lub M4, 5 strzałów strzelba
 • Pakiet „80 dla dwojga” – 20 strzałów z broni długiej bocznego zapłonu, 20 strzałów z broni krótkiej bocznego zapłonu, 20 strzałów z broni kalibru 9 mm, 10 strzałów z broni typu AK lub M4, 10 strzałów strzelba

Szkolenie: Broń krótka – I stopień:

 • czas: około 4 godzin
 • liczba strzałów: 80
 • broń: pistolety kalibru 9 mm (Glock/Walther/Cz)

Zakres:

 • zasady działania i budowa broni
 • obsługa manualna broni (ładowanie, rozładowanie, przeładowanie, dobywanie broni)
 • zasady celnego strzelania i przyjmowania różnych postaw strzeleckich

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 751 954 (Łódź). Rezerwacji należy dokonywać z 14 -dniowym wyprzedzeniem.Na strzelnicy mogą być obecne: osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód tożsamości; osoby niepełnoletnie w obecności rodziców lub opiekunów. Dodatkowo dla klientów Groupon kolejne wejście na strzelnicę (w tym instruktor, stanowisko i 2 tarcze) za 25 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Strzelnica Colt

Z miłości do sportowego i rekreacyjnego strzelania powstała strzelnica i Klub Strzelecki Colt. Na miejscu, pod opieką doświadczonych trenerów oraz instruktorów, można skorzystać z szerokiego wyboru broni palnej. Odwiedzający klub goście mogą skorzystać zarówno z atrakcyjnych pakietów strzeleckich, ale także wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach, które podniosą dotychczasowe umiejętności. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich i innych wydarzeń.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.