zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Jutro koniec.

Stomadent

al. Tadeusza Kościuszki 128/3, Łódź

Fluoryzacja zębów, skaling, piaskowanie, polerowanie i wypełnienie w Stomadent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów, które pozwolą przywrócić naturalną biel zębów, wzmocnić szkliwo, wypełnić ubytki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 11, 2022
Serdecznie polecam korzystanie z opieki stomatologicznej w Stomadent. Pan doktor i jego zespół bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjentów co powoduje, że chętnie się wraca. A dzięki gruponowi można skorzystać z usług w promocyjnych cenach.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 7, 2021
Wszystko super polecam
Z
Zbigniew
9 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 10, 2021
Świetna obsługa najlepsza mam porównanie do kilku innych przychodni. Jestem bardzo zadowolony .Polecam Stomadent . Życzę wielu sukcesów.Zbigniew.
M
Marek
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2021
wszysztko super polecam
P
Przemysław
2 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
październik 20, 2021
Mam mieszane uczucia.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • w ofercie: zabiegi stomatologiczne (fluoryzacja; skaling + piaskowanie + polerowanie + fluoryzacja + przeglądem lub skaling + piaskowanie + polerowanie + fluoryzacja + przeglądem i 1 wypełnieniem materiałem światłoutwardzalnym)
  • najpierw wykonany zostaje skaling z piaskowaniem, następnie pacjent jest umawiany na wypełnienie na kolejną wizytę
  • w przypadku opcji 2. lub 3. istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia za dodatkową dopłatą 30 zł

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 686 630. Gabinet nieczynny z powodu urlopu w dniach: 08-24 lipca i 12-21 sierpnia. Wizyty i umawianie pacjentów odbywa się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz.15-20. Zabiegi umawiane są na najbliższe dostępne terminy, jednakże czasem niemożliwe jest zagwarantowanie rezerwacji terminu z dnia na dzień. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłoego postępowania lekarskiego. Wypełnienie w ramach grouponu nie jest wykonywane w zębach po leczeniu kanałowym i po urazach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomadent

Nowoczesny gabinet przy alei Tadeusza Kościuszki oferuje szeroki zakres usług, od periodontologii i profilaktyki po diagnostykę z użyciem cyfrowego sprzętu RVG. Leczenie zachowawcze odbywa się tu z wykorzystaniem estetycznych materiałów światłoutwardzalnych, a w przypadku dzieci – atrakcyjnych, kolorowych plomb. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miłej i komfortowej atmosferze, bez stresu i nieprzyjemnych wrażeń.