Stomadent

al. Tadeusza Kościuszki 128/3, Łódź

Do 0% zniżki na Przegląd stomatologiczny (czyszczenie, prześwietlenie, egzamin) w Stomadent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów, które pozwolą przywrócić naturalną biel zębów, wzmocnić szkliwo, wypełnić ubytki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Zapisy i przyjmowanie pacjentów: poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 15-20.

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • w ofercie: zabiegi stomatologiczne (fluoryzacja+ przegląd jamy ustnej; skaling + piaskowanie + polerowanie + fluoryzacja + przegląd jamy ustnej lub skaling + piaskowanie + polerowanie + fluoryzacja + przegląd jamy ustnej + 1 wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym)
  • najpierw wykonany zostaje skaling z piaskowaniem, następnie pacjent jest umawiany na wypełnienie na kolejną wizytę
  • w przypadku opcji 2. lub 3. istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia za dodatkową dopłatą 50 zł

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny nad- i poddziąsłowy, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza wszystkie powierzchnie zębów jak i słabo dostępne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 686 630. Nieodwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem lub spóźnienie się na wizytę powyżej 10 minut, powoduje anulowanie wizyty oraz przepadnięcie grouponu. Wizyty i umawianie pacjentów odbywa się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz.15-20. Zabiegi umawiane są na najbliższe dostępne terminy, jednakże czasem niemożliwe jest zagwarantowanie rezerwacji terminu z dnia na dzień. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłoego postępowania lekarskiego. Wypełnienie w ramach grouponu nie jest wykonywane w zębach po leczeniu kanałowym i po urazach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomadent

Nowoczesny gabinet przy alei Tadeusza Kościuszki oferuje szeroki zakres usług, od periodontologii i profilaktyki po diagnostykę z użyciem cyfrowego sprzętu RVG. Leczenie zachowawcze odbywa się tu z wykorzystaniem estetycznych materiałów światłoutwardzalnych, a w przypadku dzieci – atrakcyjnych, kolorowych plomb. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miłej i komfortowej atmosferze, bez stresu i nieprzyjemnych wrażeń.