al. Tadeusza Kościuszki 128/3, Łódź

Fluoryzacja zębów z przeglądem jamy ustnej za 59,99 zł i więcej w Stomadent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiety zabiegów przywracają zębom naturalną biel, zapewniają ochronę przed próchnicą i pozwalają pozbyć się ubytków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
L
Lesia
1 Oceny1 reviews
lipiec 9, 2021
Wizyta przebiegła sprawnie i szybko.
E
Eleonora
4 Oceny2 reviews
czerwiec 9, 2021
bardzo fachowa sprawna usługa stomatologiczna
N
Natalia
3 Oceny1 reviews
kwiecień 20, 2021
Tak, z czystym sumieniem polecam Stomedent.
F
Fabian
2 Oceny1 reviews
marzec 8, 2021
Profesjonalnie i fachowo. Polecam
J
Jerzytop reviewer
13 Oceny6 reviews
marzec 3, 2021
Bezpiecznie. Profesjonalnie. Polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
luty 16, 2021
Fachowo, konkretnie, szybko i porządnie przeprowadzona wizyta. Polecam
A
Anna
3 Oceny3 reviews
luty 16, 2021
Wizytę oceniam na 2,5 gwiazdki. Nie jestem z niej zadowolona i nie planuję leczyć zębów w tym miejscu. Miałam wykonywany skailing, piaskowanie, fluoryzację oraz wypełnienie jednego zęba. Lekarz zachwywał się nerwowo, jakby gdzieś się spieszył oraz był moim zdaniem niedelikatny. Cały zabieg trwał 30 min. Co do jakości wykonania nie mam zastrzeżeń. Jeżeli jednak ktoś boi się wizyt u dentysty, to to miejsce nie będzie dobrym wyborem ze względu na atmosferę panującą podczas zabiegu.
A
Agata
1 Oceny1 reviews
styczeń 26, 2021
Wszystko ok, szybko i skutecznie
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: zabiegi stomatologiczne (fluoryzacja, skaling, piaskowanie, polerowanie , fluoryzacja z przeglądem i 1 wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym)
  • najpierw wykonany zostaje skaling z piaskowaniem, następnie pacjent jest umawiany na wypełnienie na kolejną wizytę
  • w przypadku opcji 2. lub 3. istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia za dodatkową dopłatą 30 zł

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 686 630 z podaniem kodu zabezpieczającego. . Wizyty i umawianie pacjentów odbywa się w poniedziałki, wtorki i czwartki, w godz.15-20. Zabiegi umawiane są na najbliższe dostępne terminy, jednakże czasem niemożliwe jest zagwarantowanie rezerwacji terminu z dnia na dzień. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon (cały lub ew. niewykorzystana jego część) przepada. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Wypełnienie w ramach grouponu nie jest wykonywane w zębach po leczeniu kanałowym i po urazach. Wykonanie skalingu ultradźwiękowego przeciwskazane jest u kobiet w ciąży i osób z rozrusznikiem serca. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. Brak możliwości realizacji grouponu w dniach 12.07.2021-25.07.2021, 09.08.2021-13.08.2021, 6.09.2021-12.09.2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Stomadent

Nowoczesny gabinet przy alei Tadeusza Kościuszki oferuje szeroki zakres usług, od periodontologii i profilaktyki po diagnostykę z użyciem cyfrowego sprzętu RVG. Leczenie zachowawcze odbywa się tu z wykorzystaniem estetycznych materiałów światłoutwardzalnych, a w przypadku dzieci – atrakcyjnych, kolorowych plomb. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miłej i komfortowej atmosferze, bez stresu i nieprzyjemnych wrażeń.