zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

StarVR – salon wirtualnej rzeczywistości

ul. Rejtana 2/1C, Wrocław

Gry VR dla 1-8 osób w salonie wirtualnej rzeczywistości StarVR (do -13%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by przenieść się w inny świat i odbyć wirtualną podróż pełną niezwykłych przygód i zwrotów akcji, niczym w filmie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Robert
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
6 dni temu
Świetna rozrywka. Genialnie się bawiłem, nie spodziewałem się aż takich pozytywnych emocji i wrażeń 6/5. Bardzo kompetentny i miły Pan z obsługi. Dobrze ogarnia gry, świetnie potrafi doradzić w co zagrać.
A
Artur
5 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 24, 2022
Godne polecenia, udany zakup. 2 stanowiska, profesjonalna obsługa, korzystna cena i fajne gry. Polecamy zagrać w strzelanie z łuku (obrona osady przed orkami i smokami :) w 2 osoby, strzelanki do gangsterów w 2 osoby, rollercoaster, wieżowiec z kładką. Ogólnie ocena bardzo dobra.
J
Jarosław
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 19, 2022
Fajna zabawa, profesjonalna obsługa
A
Agnieszka
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
SUPER ZABAWA!
A
Agnieszka
6 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
Świetna obsługa, super zabawa- POLECAM
A
Agnieszka
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 22, 2021
Rewelacyjnie spędzony czas! Dużo ciekawych gier, nie tylko dla najmłodszych ;-) Obsługa najlepsza w mieście! Zdecydowanie polecam!!!
G
Grzegorz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 8, 2021
Było super. Dużo gier, więc znajdzie się coś, co przypadnie do gustu, a także obsługa mocno wyluzowana, więc wszystko jak należy.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 30-60 min
  • dni otwarcia: od wtorku do niedzieli w godz. 14-22
  • na miejscu dostępne są:
    • 2 stanowiska i gry multiplayer
    • gry dla dzieci

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 536 863 403. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

StarVR – salon wirtualnej rzeczywistości

Zlokalizowany we Wrocławiu salon pozwala zapomnieć o codzienności dzięki możliwości odbycia podróży w wirtualnej rzeczywistości. Na miejscu dostępne są 2 stanowiska, na których może bawić się nawet 8 osób i różnego rodzaju gry VR zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki dodatkowemu pomieszczeniu można tu zorganizować imprezę dla kilkunastu osób. Warto dodać, że firma StarVR oferuje tworzenie filmów w technologii Mixed Reality z udziałem klientów.