zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

StarVR – salon wirtualnej rzeczywistości

ul. Rejtana 2/1C, Wrocław

Gra VR na 1 stanowisku dla nawet 4 osób od 29 zł w salonie wirtualnej rzeczywistości StarVR

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja by przenieść się w inny świat i odbyć wirtualną podróż pełną niezwykłych przygód i zwrotów akcji, niczym w filmie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 30-60 min
  • dni otwarcia: od wtorku do niedzieli w godz. 14-22
  • na miejscu dostępne są:
    • 2 stanowiska i gry multiplayer
    • gry dla dzieci

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 536 863 403. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

StarVR – salon wirtualnej rzeczywistości

Zlokalizowany we Wrocławiu salon pozwala zapomnieć o codzienności dzięki możliwości odbycia podróży w wirtualnej rzeczywistości. Na miejscu dostępne są 2 stanowiska, na których może bawić się nawet 8 osób i różnego rodzaju gry VR zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki dodatkowemu pomieszczeniu można tu zorganizować imprezę dla kilkunastu osób. Warto dodać, że firma StarVR oferuje tworzenie filmów w technologii Mixed Reality z udziałem klientów.