Sí Strefa Regeneracji

4 Janusza Kusocińskiego, Szczecin

Do 40% zniżki na: Terapia czerwonym światłem w firmie Sí Strefa Regeneracji

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Fotobiomodulacja to prawdziwa bomba energetyczna dla ludzkich komórek.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

1 sesja terapii czerwonym światłem (RLT)

Odzyskaj zdrowie, młodość i energię dzięki terapii czerwonym światłem!

Chcesz wzmocnić swoje ciało? Poprawić nastrój i zadbać o swój umysł? Dokucza Ci stan zapalny i związany z nim ból? Masz problem z trudno gojącą się raną lub uporczywą kontuzją? Fotobiomodulacja to zabieg o szerokim spektrum działania na ludzki organizm. Doskonale wpływa na stan skóry i włosów, odmładza i działa przeciwbólowo. Polecamy go kobietom i mężczyznom, osobom młodym i seniorom, sportowcom oraz pacjentom cierpiącym na przewlekłe schorzenia.

Czas zabiegu: 15 minut

Korzyści: https://siregeneracji.pl/fototerapia/

Przebieg zabiegu: Podczas trwającej 15 minut sesji nie czujesz nic szczególnego. Zabieg nie emituje wyczuwalnego ciepła. Dopiero po nim poczujesz, jak wypełnia Cię niesamowita energia!

Przygotowanie: Zabieg fotobiomodulacji nie wymaga szczególnego przygotowania. Przed zabiegiem nie używaj tłustych kremów, balsamów i maści. Zrezygnuj z makijażu i biżuterii. Podczas sesji możesz pozostać nago (polecamy zwłaszcza mężczyznom, ponieważ RLT stymuluje wydzielanie testosteronu) lub w bieliźnie.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 798 374 000. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Sí Strefa Regeneracji

Od nas zawsze wyjdziesz czując się lepiej! Naszym priorytetem jest sprawienie by Twoje życie było zdrowsze, lepsze, szczęśliwsze i dłuższe dzięki nowoczesnym technologiom.