Brak nowych powiadomień

Show Escape

Gra typu escape the room od 59,99 zł w Show Escape (do -35%)

Do -34%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach emocjonującej gry logicznej przygotowane zostały pokoje o odmiennej tematyce, wciągającej historii i zagadce do rozwikłania

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Pokój Pogrzebani:

  • 59,99 zł zamiast 79 zł za grę dla 1-2 osób (pon.-czw.),
  • 69,99 zł zamiast 99 zł za grę dla 1-2 osób (pt.-niedz.).

Pokój Showshank:

  • 99,99 zł zamiast 149 zł za grę dla 2-5 osób (pon.-czw.),
  • 109,99 zł zamiast 169 zł za grę dla 2-5 osób (pt.-niedz.).

Pokój Różowa Pantera:

  • 99,99 zł zamiast 149 zł za grę dla 1-4 osób (pon.-czw.),
  • 109,99 zł zamiast 169 zł za grę dla 1-4 osób (pt.-niedz.).

Pokoje:

Pogrzebani: pewnego dnia gracz budzi się pogrzebany żywcem. Ten sam los spotkał również inną osobę. Czas ucieka a tlenu starczy tylko na godzinę. Illuminati, masoni, kabalistyczne drzewo życia wypalone na wieku. Wyzwanie dla 2 graczy.

Showshank: więzienie mieszczące się w byłym schronie atomowym w Warszawie, blisko 70m2 powierzchni. Do tego więzienia trafia się tylko w jednym celu - kara śmierci. Strażnik właśnie przygotowuje krzesło elektryczne, za godzinę egzekucja. Elementy zręcznościowe, logiczne, element rywalizacji i niejedna droga ucieczki. Wyzwanie dla 2-5 osób (za każdą kolejną dopłata 20 zł; maks.10 graczy).

Różowa Pantera:gracze zaczynają z pozycji wolnych ludzi, wcielają się w złodziei największego brylantu na świecie – Różowej Pantery. Celem misji jest ukraść drogocenny diament, zjeżdżający na noc do pilnie strzeżonej podziemnej komnaty muzeum. Trzeba ominąć system alarmowy i wykorzystać wskazówki pozostawione przez byłego strażnika. Wyzwanie dla 1-4 graczy (za każdą kolejną osobę dopłata 20 zł; maks. 6 graczy).

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata za kolejną osobę: 20 zł/osoba.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę: http://showescape.pl/pl/#zarezerwuj z podaniem kodu zabezpieczającego w polu Message. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Show Escape

Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa typu escape the room to ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. Gracze zamykani są w pokoju, z którego muszą się wydostać w określonym czasie. Nietypowe wskazówki i zagadki wymagające nieszablonowego myślenia pozwolą złamać kod i odnaleźć wyjście. Należy uruchomić wyobraźnię, wyostrzyć zmysły i nauczyć się współpracować. W zabawie ważna jest także szybkość działania.

Show Escape

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.