Brak nowych powiadomień

Seven Rights Sp Z o.o.

Lotnisko Pobiednik Wielki, Igołomia

Skok ze spadochronem w tandemie od 599 zł z KrakSky

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok w tandemie z ok. 3500 m z możliwością otrzymania pamiątkowego filmu (za dopłatą): maksimum bezpieczeństwa dzięki obecności instruktora

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Beata
1 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2019
Polecam!!!!!!!!

W skrócie

Nawet jeśli na co dzień lubisz twardo stąpać po ziemi, z dzisiejszym grouponem możesz beztrosko pobujać w obłokach. Zadebiutuj w przestworzach, wybierając skok spadochronowy w KrakSky.

Oferta
skok spadochronowy w tandemie z ok. 3500 m w 1 z 2 opcji do wyboru:

1) 599 zł za skok spadochronowy dla 1 osoby,
2) 1199 zł za skok spadochronowy dla 2 osób.

KrakSky
Wystarczy odrobina odwagi i chęć przeżycia niezapomnianej przygody, a o resztę dbają instruktorzy KrakSky, zapewniając zdrową porcję adrenaliny i wspomnienia, które zostają na długo. Szkoła oferuje tandemowe skoki, które pozwalają poczuć dreszczyk swobodnego spadania pomimo braku doświadczenia – uczestnik podniebnej przygody jest bowiem podpięty do jednego z profesjonalnych instruktorów. Skok w tandemie jest świetnym sposobem wprowadzenia się do skoków spadochronowych. W KrakSky można również doskonalić spadochroniarskie umiejętności podczas nauki celnego lądowania oraz szkolenia podstawowego i doskonalącego. Ponadto KrakSky posiada również Ośrodek Szkolenia Lotniczego.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Film pamiątkowy z lotu i skoku 150 zł płatny dodatkowo w strefie skoków KrakSky. Firma zastrzega sobie możliwość przełożenia zarezerwowanego terminu skoku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 517 957 120 z podaniem kodu gorupon oraz kodu zabezpieczającego. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Seven Rights Sp Z o.o.

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe