Brak nowych powiadomień

Sauté Restaurant

Kuchnia europejska: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w Sauté Restaurant (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu np. krem pomidorowy z grzanką zapiekaną z parmezanem, schab z kością i frytkami stekowymi, tarta cytrynowa z lodami miodowymi

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska i europejska
  • menu stałe oparte na lokalnych produktach oraz menu sezonowe zmienne co 3 tygodnie
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: codziennie 12:00-22:00.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sauté Restaurant

Skomponowane w dbałości o detale i o odpowiednie wartości smakowe dania w restauracji Sauté inspirowane są kuchnią europejską. Klienci mogą skosztować różnorodnych, opartych w głównej mierze na sezonowych produktach, dań. Warto dodać, że restauracja znajduje się w niedaleko drogi prowadzącej do centrum miasta, a na jej terenie na gości czeka bezpłatny parking.

Sauté Restaurant

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.