Przełajowa 8, Łódź

Depilacja laserem MedioStar Next wybranej partii ciała: 3 zabiegi za 199,99 zł i więcej opcji w Saloniku Urody Lili

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 100 zł)
Promo Code RELAKS. Ends 8.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg z wykorzystaniem nowoczesnego lasera MedioStar Next, który wykorzystuje system chłodzenia skóry – praktycznie bezbolesna kuracja

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
N
Nikola
1 Oceny1 reviews
styczeń 25, 2020
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu; przebiegł profesjonalnie w miłej atmosferze. Widzę efekty! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Saloniku Lili.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Depilacja laserem MedioStar Next:

  • 199,99 zł zamiast 600 zł za 3 zabiegi depilacji laserowej na 1 wybraną partię ciała,
  • 349,99 zł zamiast 1200 zł za 6 zabiegów depilacji laserowej na 1 wybraną partię ciała,
  • 499,99 zł zamiast 1800 zł za 9 zabiegów depilacji laserowej na 1 wybraną partię ciała.

Partie ciała do wyboru: pachy, bikini płytkie, pośladki, linia brzucha, dłonie, wąsik, broda, kark, przedramiona. Obszary takie jak: plecy, tors, brzuch całość, uda, łydki traktowane są jako dwie partie ciała.

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Dodatkowe informacje:

  • nazwa lasera: MedioStar Next
  • liczba rekomendowanych zabiegów: 6
  • czas trwania zabiegu: 20-90 min

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko i praktycznie bezboleśnie, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu. Zabieg depilacji laserowej jest bezinwazyjny, nie pozostawia blizn, popękanych naczynek i przebarwień.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przeciwwskazania medyczne: ciąża. Opłaty uzupełniające: zgodnie z cennikiem. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salonik Urody Lili - SPA

Misją salonu jest nie tylko pielęgnowanie urody i stylizacja ciała czy niesienie skutecznej pomocy w rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych, ale także troska o poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia klientów.

W tym celu personel salonu korzysta z tradycyjnych metod, takich jak aromaterapia, masaże relaksacyjne albo chiromasaż, oraz z innowacji technologicznych, w tym lasera diodowego MedioStar Next oraz urządzenia do masażu Starvac SP2. Na miejscu wykorzystywane są jedynie produkty kosmetyczne renomowanych marek, m.in. Thalgo, Mesoesthetic, Filorga, Ella Basche.

Na klientów Saloniku Urody Lili - SPA czekają zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, twarz i całe ciało, oczyszczanie skóry poprzez peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazję, zabiegi odmładzające i wyszczuplające, makijaż permanentny oraz innowacyjny zabieg laserowy Fraxel CO2, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gwarancję miłej obsługi stanowi fakt, że salon został laureatem drugiego miejsca w plebiscycie „Najsympatyczniejsze i najbardziej przyjazne Centrum Urody 2014 roku”. Salon zajął także pierwsze miejsce w plebiscycie radia Parada jako najlepszy salon urody w Łodzi w 2016 roku.