Restauracja Bambaryła

Kuchnia domowa: 3-daniowa uczta dla 2 osób za 79,99 zł i więcej opcji w Restauracji Bambaryła (do - 44%)

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Rodzinna restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej m.in. czerninę, żurek z jajkiem, kaczkę z jabłkami, zraza wołowego.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska

Przykładowe dnia z menu:

  • mały żurek z ziemniakami
  • zraz wołowy
  • kotlet schabowy
  • pieczeń z karkówki
  • dorsz smażony
  • deser lodowy
  • naleśnik

Pełne Menu dostępne tutaj

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja kuponów jest możliwa od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. Brak możliwości realizacji grouponu w dniach od 09.07.2018 do 19.07.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie obowiązuje w soboty i niedziele oraz w święta przypadające w tygodniu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Restauracja Bambaryła


Styl i elegancja oraz tradycyjne dania rodzimej kuchni. Tak pokrótce można by opisać Restaurację Bambaryła. W gustownie urządzonych wnętrzach, gdzie majestatyczny błękit i dostojną szarość ścian uzupełniają eleganckie, drewniane meble, serwuje się najsmaczniejsze dania polskie. Choć w menu rządzą takie potrawy, jak żurek, golonka i dorsz, to w restauracji organizowane są również przyjęcia w stylu chińskim, japońskim, włoskim.

Restauracja Bambaryła

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.