zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

ReStart

Ludowa 25, Szczecin

Ozonowanie (24,99 zł) oraz serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika (od 59,99 zł) w warsztacie ReStart

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na pozbycie się szkodliwych dla zdrowia grzybów, pleśni i alergenów oraz zwiększenie komfortu podróżowania

O tej ofercie

Szczegóły:

 • serwis klimatyzacji obejmuje:
  • podłączenie węży stacji klimatyzacji do zaworów
  • odessanie czynnika i wytworzenie próżni w układzie (ok. 30 minut)
  • wymianę oleju oraz uzupełnienie czynnika do poziomu zalecanego przez producenta pojazdu
  • odgrzybianie układu klimatyzacji metodą ozonowania
  • szybki test poprawności działania nawiewu oraz układu A/C – sprawdzane jest, czy nawiew „dmucha” wystarczająco wydajnie oraz czy klimatyzacja chłodzi
 • rodzaj czynnika: R134a
 • oferta dotyczy aut osobowych

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 330 266. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Dodatkową opcją jest wymiana filtra kabinowego, o czym należy poinformować na dzień przed wizytą, ceny ustalane indywidualnie w zależności od marki pojazdu. Dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika uiszczana jest na miejscu (25 zł). Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Restart Warsztat Samochodowy

Warsztat oferuje kompleksową obsługę samochodów osobowych oraz dostawczych – począwszy od standardowej wymiany płynów eksploatacyjnych czy klocków hamulcowych, aż po kapitalny remont silnika. Bogate zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra pozwalają zatroszczyć się fachowo o pojazdy rozmaitych marek. Serwis oferuje także naprawy pokolizyjne, w tym blacharskie i lakiernicze.