zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Dental

Szyperska 1, Poznań

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja od 119,99 zł w Prywatnej Przychodni Stomatologicznej Dental

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na przywrócenie zębom naturalnej bieli, a także wzmocnienie szkliwa i ochronę przed próchnicą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 30, 2022
Miła i profesjonalna obsługa -polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aneta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 29, 2022
Bardzo miła obsługa. Pani przeprowadzjaca zabieg kompetentna, z dużą wiedzą.
R
Renata
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Na pewno jeszcze tu wrócę :)
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 13, 2022
Pieknie zrobione
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 2, 2021
Przemiła i profesjonalna obsługa :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie i fluoryzacja

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 853 05 20. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Dental

Przychodnię tworzy zespół 3 oddziałów – w Poznaniu, Wronkach i Śremie. W swojej ofercie posiada kompleksowe usługi w zakresie leczenia zachowawczego, endodoncji, implantologii oraz chirurgii. Dental jako jedna z nielicznych placówek tego typu posiada własne laboratorium protetyczne, co wpływa na krótki czas oczekiwania na wykonanie zlecenia, a także umożliwia lekarzowi prowadzącemu bezpośrednią kontrolę nad wykonywaniem pracy protetycznej.

Przejrzystość podejmowanych w Dental działań potwierdził międzynarodowy certyfikat Zarządzania Jakością, przyznany przychodni w 2003 roku. Poza profesjonalną obsługą i wysokim poziomem usług stomatologicznych, w Dental czekają na klientów elegancko zaaranżowane wnętrza poczekalni i klimatyzowane gabinety. Oczekiwanie na wybrany zabieg umilić mogą dźwięki kojącej melodii czy filiżanka aromatycznej kawy.