zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Praktyka Stomatologiczna Ekodent

Hłaski 67A, Wrocław

Pakiet higienizacyjny z opcjonalnym wypełnieniem ubytku w Praktyce Stomatologicznej Ekodent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi mające na celu przywrócenie naturalnej bieli zębów, wzmocnienie szkliwa i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się próchnicy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Advectus
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
Polecam
Z
Zbigniew
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 29, 2022
Bardzo dobrze.Dziękuje bardzo.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 27, 2022
Jestem bardzo zadowolona. Higienizacja wykonana starannie, w trakcie zabiegu doktor wokalizuje swój każdy krok, zabieg bezbolesny. Przy okazji przegląd i bardzo rzetelne porady. Dziękuję serdecznie i polecam!
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 1, 2022
Bardzo polecam!
M
Magdalena
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 1, 2022
Super stomatolog wszystko na najwyższym poziomie
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia + opcjonalne wypełnienie jednopowierzchniowe ze znieczuleniem
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz dentysta

Podczas wizyty w gabinecie stomatolog najpierw dokonuje przeglądu jamy ustnej i na tej podstawie proponuje odpowiedni plan leczenia. Następnie, podczas skalingu, z zębów zostaje usunięty kamień. Ponadto zabieg pozwala zlikwidować siedlisko groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł. Kontynuacją oczyszczania zębów jest piaskowanie, które za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących i pęcherzyków powietrza, usuwa przebarwienia i osad. Przeprowadzana na koniec fluoryzacja zabezpiecza zęby – fluor uodparnia szkliwo na działanie kwasów czy powodujących próchnicę bakterii.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 411 346 w godz 09-19 najpóźniej 14 dni przed końcem ważności oferty. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Praktyka Stomatologiczna Ekodent

W miejscu, w którym zmagania z próchnicą i jej skutkami wieńczy piękny, biały uśmiech pacjenta, można liczyć na kompleksowe badanie i diagnostykę, przeprowadzane przy użyciu specjalistycznej kamery wewnątrzustnej oraz leczenie stomatologiczne. Gabinet wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki, stomatologii estetycznej, odtwórczej, zachowawczej z endodoncją, a także leczenia chorób przyzębia i protetyki.