zamknij
Multikino

Praktyka Stomatologiczna EKODENT

Hłaski 67A, Wrocław

Profilaktyczne zabiegi stomatologiczne za 79,99 zł w Ekodent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi przywracające naturalną biel zębów, wzmacniające szkliwo i przeciwdziałające rozprzestrzenianiu się próchnicy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
6 Oceny1 reviews
listopad 16, 2021
Wszystko w najlepszym porządku :)
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 10, 2021
Bardzo dokladna usługa, jestem zadowolona
M
mirosław
1 Oceny1 reviews
lipiec 18, 2021
bardzo fachowa obsługa
P
Paulina
2 Oceny2 reviews
lipiec 7, 2021
Zabieg wykonany dokładnie i staranie. Polecam
E
Ewa
1 Oceny1 reviews
maj 18, 2021
Kamien na jednym zębie i trzy uszkodzone zęby, omijąc szerokim łukiem, poprawki będą droższe niz ten skaling
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 25, 2021
Zabieg wykonany poprawnie, jestem zadowolona z wizyty
A
Andrzej
5 Oceny4 reviews
kwiecień 6, 2021
Bardzo dobry kontakt z Panem doktorem w celu umówienia wizyty. Zabieg został wykonany zgodnie z opisem. Pan doktor na bieżąco informował mnie o przeprowadzanym zabiegu. Otrzymałem zalecenia co do przyszłych działań. Bardzo dobra atmosfera podczas wizyty. Polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 7, 2021
profesjonalna usługa, przemiły dentysta :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Oferta
Pakiet profilaktycznych zabiegów stomatologicznych (skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia) w 1 z 1 opcji:

1) 79,99 zł za 1 pakiet zabiegów,

Podczas wizyty w gabinecie stomatolog najpierw dokonuje przeglądu jamy ustnej i na tej podstawie proponuje odpowiedni plan leczenia. Następnie, podczas skalingu, z zębów zostaje usunięty kamień. Ponadto zabieg pozwala zlikwidować siedlisko groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł. Kontynuacją oczyszczania zębów jest piaskowanie, które za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących i pęcherzyków powietrza, usuwa przebarwienia i osad. Przeprowadzana na koniec fluoryzacja zabezpiecza zęby – fluor uodparnia szkliwo na działanie kwasów czy powodujących próchnicę bakterii.

Jeśli poza pakietem profilaktycznych zabiegów stomatologicznych kondycja uzębienia wymaga dodatkowych działań, czekają kolejne opcje z wypełnianiem ubytków. Dyskomfort zabiegu zmniejsza znieczulenie.

Praktyka Stomatologiczna Ekodent
W miejscu, w którym zmagania z próchnicą i jej skutkami, wieńczy piękny, biały uśmiech pacjenta, można liczyć na kompleksowe badanie i diagnostykę, przeprowadzane przy użyciu specjalistycznej kamery wewnątrzustnej, oraz leczenie stomatologiczne. Kadrę tworzą lekarze, którzy w celu zapewnienia bezpieczeństwa radiologicznego pacjentów oraz wzrostu poziomu świadczeń stomatologicznych, stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Poza usługami z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej, endodoncji czy periodontologii, w ofercie Ekodent znajduje się także leczenie zaburzeń czynnościowych i dysfunkcji narządu żucia. Gabinet wyróżnia ponadto szczególne podejście do najmłodszych pacjentów, dla których organizowane są specjalne wizyty adaptacyjne, a także troska o potrzeby osób niepełnosprawnych, z myślą o których przygotowano rozwiązania architektoniczne ułatwiające dostęp do gabinetu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: wymagane posiadanie wydrukowanego grouponu. Oferta tylko dla nowych klientów. Opcje 2. i 3. dotyczą wypełnienia jednopowierzchniowego. 
Konieczna rezerwacja tel.  795 411 346 w godz 09-19 najpóźniej 14 dni przed końcem ważności oferty. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Praktyka Stomatologiczna EKODENT