Praktyka Stomatologiczna EKODENT

Profilaktyczne zabiegi stomatologiczne (od 79,99 zł) wraz z wypełnianiem ubytków (od 119,99 zł) w Ekodent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Chociaż ziołowe napary z dziurawca posiadają pozytywny wpływ na organizm, nie ochronią zębów przed dziurami. Zadbaj o nie z dzisiejszym grouponem do Praktyki Stomatologicznej Ekodent.

Oferta
Pakiet profilaktycznych zabiegów stomatologicznych (skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej i plan leczenia) w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł za 1 pakiet zabiegów,
2) 119,99 zł za 1 pakiet zabiegów + 1 wypełnienie wraz ze znieczuleniem w razie potrzeby,
3) 169,99 zł za 1 pakiet zabiegów + 2 wypełnienia wraz ze znieczuleniem w razie potrzeby.

Podczas wizyty w gabinecie stomatolog najpierw dokonuje przeglądu jamy ustnej i na tej podstawie proponuje odpowiedni plan leczenia. Następnie, podczas zabiegu skalingu, z zębów zostaje usunięty kamień. Oprócz kamienia zabieg pozwala również zlikwidować siedlisko groźnych bakterii, które mogą doprowadzić do stanów zapalnych dziąseł. Kontynuacją oczyszczania zębów jest piaskowanie, które za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących i pęcherzyków powietrza, pozbywa się przebarwień i osadu. Przeprowadzana na koniec fluoryzacja zabezpiecza zęby – fluor uodparnia szkliwo na działanie kwasów czy powodujących próchnicę bakterii.

Jeśli poza pakietem profilaktycznych zabiegów stomatologicznych kondycja uzębienia wymaga dodatkowych działań, czekają kolejne opcje z wypełnianiem ubytków. Dyskomfort zabiegu zmniejsza znieczulenie.

Praktyka Stomatologiczna Ekodent
Miejsce, w którym zmagania z próchnicą i jej skutkami, wieńczy piękny, biały uśmiech pacjenta. W gabinecie można liczyć na kompleksowe badanie i diagnostykę, przeprowadzane przy użyciu specjalistycznej kamery wewnątrzustnej, oraz leczenie stomatologiczne prowadzone przez lekarzy, którzy w celu zapewnienia bezpieczeństwa radiologicznego pacjentów oraz wzrostu poziomu świadczeń stomatologicznych stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Poza usługami z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej, endodoncji czy periodontologii, w ofercie Ekodent znajduje się także leczenie zaburzeń czynnościowych i dysfunkcji narządu żucia. Gabinet wyróżnia ponadto szczególne podejście do najmłodszych pacjentów, dla których organizowane są specjalne wizyty adaptacyjne, a także troska o potrzeby osób niepełnosprawnych, którzy liczyć mogą na rozwiązania architektoniczne ułatwiające dostęp do gabinetu.

Warunki


Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). Opcja 2 i 3 dotyczy wypełnienia 1 powierzchniowego, światłoutwardzalnego. gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku niezgodności z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 795 411 346 maks. 14 dni przed końcem ważności grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Praktyka Stomatologiczna EKODENT


Praktyka Stomatologiczna EKODENT

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.