zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem NIEDZIELA. Dziś koniec.

Poradnia dietetyczna Przystań Zdrowia

ul. Kwiska 5/7, Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

Do 34% zniżki na: Konsultacja w Poradni dietetycznej Przystań Zdrowia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Program żywieniowy dostosowany indywidualnie do Twoich potrzeb, uwzględniający Twoje preferencje smakowe, gust kulinarny i styl życia

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Konsultacja dietetyczna

Wywiad żywieniowo-zdrowotny

Ocena nawyków żywieniowych i stylu życia

Pomiary antropometryczne z analizą składu ciała

Wydanie ogólnych zaleceń żywieniowych

Ustalenie celów, oszacowanie możliwości i długości współpracy

Kuracja odchudzająca 8-tygodniowa

1. Konsultacja dietetyczna:

Ocena nawyków żywieniowych i stylu życia

Pomiary antropometryczne z analizą składu ciała

Wydanie ogólnych zaleceń żywieniowych

Ustalenie celów, oszacowanie możliwości i długości współpracy

2. 8-tygodniowa współpraca z dietetykiem obejmująca dietę redukcyjną (4 tygodnie) oraz dietę stabilizacyjną (4 tygodnie). Indywidualny plan żywieniowy z cotygodniowymi wizytami kontrolnymi w gabinecie.

Poradnictwo żywieniowe skierowane do osób z niedowagą, nadwagą i otyłością, dzieci i młodzieży, kobiet ciężarnych i karmiących piersią, osób chcących zracjonalizować swoje nawyki żywieniowe, cierpiących na schorzenia dietozależne i alergie pokarmowe.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 897 992. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Poradnia dietetyczna Przystań Zdrowia

Poradnia prowadzona jest przez doświadczoną dietetyczkę, która ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności w specjalizacji Żywienie Człowieka Zdrowego i Chorego. Swoją wiedzę pogłębia m.in. podczas konferencji dotyczących otyłości oraz innych chorób metabolicznych. Diety, które proponuje, są zgodne z zasadami racjonalnego żywienia, bez użycia suplementów i chemicznych preparatów – właściwie dobrana kuracja pozwala uzyskać długotrwałe efekty, a dzięki racjonalizacji nawyków żywieniowych można uniknąć efektu jo-jo i zachować szczupłą sylwetkę przez wiele lat.