Najlepsze z Groupon

Pizzeria Porto

Kosińskiego 26c, Poznań

Włoskie specjały: dowolna pizza o średnicy 32 cm za 18,99 zł i więcej w Pizzerii Porto (do -39%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie wiele rodzajów pizzy do wyboru, np. Sielanka z szynką i salami, Tanno z tuńczykiem i kaparami lub Kurka z kurczakiem i kurkami

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza 32 cm
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obowiązuje na dowóz, odbiór własny lub na miejscu w lokalu. Bezpłatny dowóz obejmuje dzielnice: Łazarz, Wilda, Dębiec, Grunwald. W przypadku wizyty na miejscu rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: pon.-czw. 14-23:30, pt. i sob. 14-00:30, niedz. 16-22.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizzeria Porto

Goście odwiedzający zlokalizowaną przy ulicy Kosińskiego restaurację mają okazję skosztować włoskich przysmaków. W menu króluje pizza w różnorodnych odsłonach i rozmiarach (od 32 do 61 cm) na cieście tradycyjnym lub grubym. W karcie dań znaleźć można też makarony, sałatki czy kebaby. Warto dodać, że Pizzeria Porto realizuje zamówienia na miejscu, z odbiorem własnym i w dowozie.