Brak nowych powiadomień

KrakPizza

Dowolna duża pizza od 23,99 zł w KrakPizza (do -43%)

Oferta ograniczona czasowo!
60+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W ofercie niemal 30 rodzajów włoskiego przysmaku do wyboru, np. pizza Grzybiarz z pieczarkami, Tłuścioch z boczkiem, Ośla z salami

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: pizza 45 cm
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna w lokalu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-sob. 11-22, niedz. 11-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

KrakPizza

Specjalnością otwartej w 2018 roku pizzerii jest włoski przysmak dostępny w 2 rozmiarach (35 i 45 cm) i 27 odsłonach. Do wyboru jest zarówno tradycyjna Margherita, jak i autorskie kompozycje (np. Dracula z salami, boczkiem, papryką jalapeno i pieczarkami lub Spaślak z boczkiem, kiełbasą, kabanosem i kiszonym ogórkiem). Istnieje także możliwość samodzielnego skomponowania pizzy z wieloma dodatkami mięsnymi, warzywnymi, serami i sosami. KrakPizza oferuje również sałatki, kubełek pikantnych skrzydełek, danie kebab, tortillę, zapiekankę i frytki.

KrakPizza

Restauracja, Pizza, Włoska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.