Os. Tysiąclecia 83, Kraków

Dowolna duża pizza od 23,99 zł w KrakPizza (do -43%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie niemal 30 rodzajów włoskiego przysmaku do wyboru, np. pizza Grzybiarz z pieczarkami, Tłuścioch z boczkiem, Ośla z salami

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: pizza 45 cm
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna w lokalu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-sob. 11-22, niedz. 11-21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

KrakPizza

Specjalnością otwartej w 2018 roku pizzerii jest włoski przysmak dostępny w 2 rozmiarach (35 i 45 cm) i 27 odsłonach. Do wyboru jest zarówno tradycyjna Margherita, jak i autorskie kompozycje (np. Dracula z salami, boczkiem, papryką jalapeno i pieczarkami lub Spaślak z boczkiem, kiełbasą, kabanosem i kiszonym ogórkiem). Istnieje także możliwość samodzielnego skomponowania pizzy z wieloma dodatkami mięsnymi, warzywnymi, serami i sosami. KrakPizza oferuje również sałatki, kubełek pikantnych skrzydełek, danie kebab, tortillę, zapiekankę i frytki.