Brak nowych powiadomień

Pizza Express

Włoskie smaki: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w Pizza Express (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
3 Opinii
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu królują rozmaite wersje pizzy, spaghetti, penne, świeże sałatki i więcej

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol

Włoska pizza lub makaron na miejscu albo na wynos? Restauracja Pizza Express w Poznaniu pomoże zrealizować te kulinarne marzenia. Oferta Groupon to okazja, by zapoznać się z bogatym menu, gdzie królują nie tylko pizze i makarony (penne lub spaghetti), ale także sałatki oraz różnorodne zestawy obiadowe. W jasnym i ciepłym wnętrzu restauracji przygotowano miejsca dla najmniejszych miłośników kuchni włoskiej, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić Pizza Express całą rodziną.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość odbioru zamówienia na wynos. Lunch Time: zamów trzy dowolne dania do godz. 15:00 – zapłacisz tylko za dwa.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl.  W przypadku rezerwacji bez podania kodu zabezpieczającego nie ma możliwości skorzystania z oferty groupon. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Nie ma możliwości skorzystania z oferty bez wcześniejszej rezerwacji.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizza Express

Pizza Express to poznańska pizzeria z tradycją istniejąca od 2001 roku. Droga do sukcesu wiedzie często przez pokonywane z mozołem kręte ścieżki, jednak w przypadku restauracji sygnowanych marką Pizza Express należy mówić raczej o drodze ekspresowej. Zaczynając od osiedlowej pizzerii na telefon, jej właściciele mieli spójny plan, jak wspiąć się na sam szczyt.

Skutek? W ciągu kilkunastu lat działalności Pizza Express osiągnęła największy zasięg w aglomeracji poznańskiej, stając się najsilniejszą marką na rynku. U podstaw sukcesu stała zawsze wyśmienita pizza, będąca kompozycją świeżych składników i ciasta według własnej receptury.

W połączeniu z kreatywnością (nie tylko natury kulinarnej), której owocem było wprowadzenie pizzy na cieście grahamowym i bezglutenowym, wysokim standardem i szybką dostawą, powstała pizzeria, która podbiła serca Poznaniaków.

Pizza Express

Restauracja, Włoska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.