Brak nowych powiadomień

Półwiejska 39, Poznań

Włoskie smaki: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w Pizza Express (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu królują rozmaite wersje pizzy, spaghetti, penne, świeże sałatki i więcej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol

Włoska pizza lub makaron na miejscu albo na wynos? Restauracja Pizza Express w Poznaniu pomoże zrealizować te kulinarne marzenia. Oferta Groupon to okazja, by zapoznać się z bogatym menu, gdzie królują nie tylko pizze i makarony (penne lub spaghetti), ale także sałatki oraz różnorodne zestawy obiadowe. W jasnym i ciepłym wnętrzu restauracji przygotowano miejsca dla najmniejszych miłośników kuchni włoskiej, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić Pizza Express całą rodziną.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość odbioru zamówienia na wynos. Lunch Time: zamów trzy dowolne dania do godz. 15:00 – zapłacisz tylko za dwa.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl.  W przypadku rezerwacji bez podania kodu zabezpieczającego nie ma możliwości skorzystania z oferty groupon. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Nie ma możliwości skorzystania z oferty bez wcześniejszej rezerwacji.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizza Express

Pizza Express to poznańska pizzeria z tradycją istniejąca od 2001 roku. Droga do sukcesu wiedzie często przez pokonywane z mozołem kręte ścieżki, jednak w przypadku restauracji sygnowanych marką Pizza Express należy mówić raczej o drodze ekspresowej. Zaczynając od osiedlowej pizzerii na telefon, jej właściciele mieli spójny plan, jak wspiąć się na sam szczyt.

Skutek? W ciągu kilkunastu lat działalności Pizza Express osiągnęła największy zasięg w aglomeracji poznańskiej, stając się najsilniejszą marką na rynku. U podstaw sukcesu stała zawsze wyśmienita pizza, będąca kompozycją świeżych składników i ciasta według własnej receptury.

W połączeniu z kreatywnością (nie tylko natury kulinarnej), której owocem było wprowadzenie pizzy na cieście grahamowym i bezglutenowym, wysokim standardem i szybką dostawą, powstała pizzeria, która podbiła serca Poznaniaków.