Brak nowych powiadomień

Paralotnie Poznań

Lot widokowy motoparalotnią od 159 zł z Paralotnie Poznań

promocja kończy się5 dni 00:13:20
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot motoparalotnią nad rozlewiskami Warty w tandemie z licencjonowanym pilotem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15 min

Pilot ma za sobą kilka tysięcy lotów oraz posiada wszystkie wymagane uprawnienia oraz badania lekarskie. Cały sprzęt wykorzystywany do lotów posiada certyfikację oraz aktualne dopuszczenie do lotów. Firma jest jednym z zaledwie niewielu podmiotów w Polsce, posiadających sprzęt spełniający wymagania do lotów wieloosobowych motoparalotnią (zgodnie z polskim prawem).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Przeciwwskazania medyczne: padaczka, choroby serca. Ograniczenia wiekowe: minimum 18 lat. Ograniczenia wagowe: maksimum 95 kg. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia usługi wideofilmowania w cenie 50 zł. Lot uzależniony jest od warunków pogodowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 783 582 z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Paralotnie Poznań

Wznosząc się wysoko nad ziemię doświadczyć można niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy niczym z obrazka. Widok z lotu ptaka odkrywa nowe horyzonty i pozwala spojrzeć na świat z innej niż zazwyczaj perspektywy. Przygodę uwiecznić można korzystając z aparatu fotograficznego i kamery. Istnieje również możliwość zamówienia filmu z lotu za dodatkową opłatą.

Więcej informacji znaleźć można na Facebooku.

Paralotnie Poznań

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.