Al. Jerozolimskie 200, Warszawa

Od 10,99 zł: bilet do papugarni Carmen w centrum Warszawy

Wybierz opcję
Ponad 80+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Papugarnia to ponad 400 m² przestrzeni dla odwiedzających i niemal 30 gatunków ptaków z hodowli z całego świata

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Maryia
3 Oceny3 reviews
kwiecień 7, 2021
Super miejsce! Napewno tam wrócę się 🥰
J
JoannaTOP REVIEWER
7 Oceny6 reviews
luty 10, 2021
Super miejsce na dpedzenie wolnego czasu z rodzina
J
JoannaTOP REVIEWER
7 Oceny6 reviews
luty 9, 2021
Super miejsce na spedzenie wolnego czadu z dziećmi
I
Izabela
1 Oceny1 reviews
grudzień 31, 2020
Polecam
P
Paulina
4 Oceny3 reviews
grudzień 16, 2020
Byliśmy razem z 2-letnim synem, super miejsce, papugi siadały nam na ramionach, super przeżycie i dla dorosłych i dla dzieci.
D
Dobrusia
1 Oceny1 reviews
listopad 1, 2020
Ciekawe przeżycie :) Dużo przepięknych papug. Byłam z rodziną i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni :)
J
JoannaTOP REVIEWER
7 Oceny5 reviews
październik 16, 2020
dziecko zachwycone Lepiej pójść rano gdzi papugi nie są jeszcze wymęczone :)
M
Magdalena
4 Oceny1 reviews
sierpień 27, 2020
Dzieci bardzo lubią ta papugarnię. Mimo że czasem papużki są leniwe i najedzone to i tak zawsze wizyta w Carmen sprawia wiele radości.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni od poniedziałku do czwartku (1,5 godz.):

  • 10,99 zł za 1 bilet ulgowy,
  • 13,99 zł za 1 bilet normalny.

Bilety ulgowe: student, rencista, emeryt, dziecko do lat 12.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu opcji 1 i opcji 2

Gdzie można rodzinnie spędzać czas przy każdej pogodzie, nawet, gdy na dworze deszcz czy mróz? Z pomocą przychodzi oferta na bilet do Papugarni Carmen, która jest miejscem dla małych i dużych. Pozwala poczuć nutę egzotyki, a przy tym umożliwia przeżycie niezwykłej przygody dzięki spotkaniu z tropikalnymi ptakami.

Pierwsza Papugarnia Carmen powstała w 2016 roku w Szczecinie i szybko stała się jedną z najczęściej odwiedzanych lokalnych atrakcji. Aktualnie obecna jest też w takich miastach, jak Warszawa, Łódź i Katowice.

W papugolandiach mieszkają papugi należące do 30 różnych gatunków. Wśród nich spotkać można Koku (papuga z gatunku konura słoneczna, pochodząca z Ameryki Północnej), Bolka i Lolka (papugi z gatunku ara ararauna; pochodzą z Ameryki Południowej), Carmen (przedstawicielka gatunku ara chloropterus – ara zielonoskrzydła, należy do drugiego pod względem wielkości gatunku papug na świecie) czy Mr. White’a (należy do pochodzącego z okolic Indonezji endemicznego gatunku papug kakadu białych cacatua alba). Papugi różnią się wielkością, ubarwieniem i charakterem – warto poznać je wszystkie, zanim znajdzie się swojego ulubieńca.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon nie obowiązuje w święta ustawowo wolne od pracy (m.in. w Boże Ciało).
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku. Pobyt na sali do 1,5 godziny.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Karma dodatkowo płatna 2 zł. Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Cennik poza promocją na Grouponie: bilet ulgowy: 15 zł, bilet normalny: 19 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Papugarnia Carmen

Miłośnicy tropikalnych ptaków mają okazję przeżyć niezwykłą przygodę w centrum Warszawy. Jedna z pierwszych w Europie papugarni powstała dzięki pasji właściciela. W Carmen na zwiedzających czeka około 100 najróżniejszych gatunków papug z całego świata. Tylko tutaj można zobaczyć te barwne ptaki z bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić (papugi pochodzą z hodowli i nie są agresywne).

Papugarnia to miejsce nie tylko do spędzenia czasu z rodziną, ale także do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka i wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach.

Więcej informacji na Facebooku.