Brak nowych powiadomień

Al. Jerozolimskie 200, Warszawa

Od 10,99 zł: bilet do papugarni Carmen w centrum Warszawy

Oferta ograniczona czasowo!
90+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Papugarnia to ponad 400 m² przestrzeni dla odwiedzających i niemal 30 gatunków ptaków z hodowli z całego świata

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Anna
3 Oceny2 reviews
3 dni temu
Fajne miejsce, przyjazne i urocze papugi, ciężko się z nimi rozstać, na pewno wrócę.
M
Michał
lipiec 30, 2020
Zależnie od pory papugi mniej lub bardziej szaleją, ale warto tym bardziej, że nie można siedzieć do woli. 2zł za miseczkę jedzenia - wystarcza w zupełności na pół godziny tylko trzeba odsypywać i karmić z ręki no i nie dac sobie zabrać miski;-)
A
Alena
lipiec 30, 2020
Super przygoda z papugami! Polecam
M
MICHAŁ
lipiec 28, 2020
Świetna frajda dla rocznego dziecka:) super ptaszki:)
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
lipiec 23, 2020
Super
G
grażyna
5 Oceny3 reviews
lipiec 21, 2020
Świetna zabawa papugi trochę oswojony chętnie siadają na ręku lub ramieniu. Dzieciaki zachwycone
G
grażyna
5 Oceny3 reviews
lipiec 20, 2020
Dzieciaki zachwycone bo papugi w miarę oswojony chętne do współpracy. Polecam
P
pawel
3 Oceny2 reviews
lipiec 20, 2020
Polecam
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Wejście do papugarni od poniedziałku do czwartku (1,5 godz.):

  • 10,99 zł za 1 bilet ulgowy,
  • 13,99 zł za 1 bilet normalny.

Bilety ulgowe: student, rencista, emeryt, dziecko do lat 12.

Możliwość wielokrotnego zakupu biletu opcji 1 i opcji 2

Gdzie można rodzinnie spędzać czas przy każdej pogodzie, nawet, gdy na dworze deszcz czy mróz? Z pomocą przychodzi oferta na bilet do Papugarni Carmen, która jest miejscem dla małych i dużych. Pozwala poczuć nutę egzotyki, a przy tym umożliwia przeżycie niezwykłej przygody dzięki spotkaniu z tropikalnymi ptakami.

Pierwsza Papugarnia Carmen powstała w 2016 roku w Szczecinie i szybko stała się jedną z najczęściej odwiedzanych lokalnych atrakcji. Aktualnie obecna jest też w takich miastach, jak Warszawa, Łódź i Katowice.

W papugolandiach mieszkają papugi należące do 30 różnych gatunków. Wśród nich spotkać można Koku (papuga z gatunku konura słoneczna, pochodząca z Ameryki Północnej), Bolka i Lolka (papugi z gatunku ara ararauna; pochodzą z Ameryki Południowej), Carmen (przedstawicielka gatunku ara chloropterus – ara zielonoskrzydła, należy do drugiego pod względem wielkości gatunku papug na świecie) czy Mr. White’a (należy do pochodzącego z okolic Indonezji endemicznego gatunku papug kakadu białych cacatua alba). Papugi różnią się wielkością, ubarwieniem i charakterem – warto poznać je wszystkie, zanim znajdzie się swojego ulubieńca.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon nie obowiązuje w święta ustawowo wolne od pracy (m.in. w Boże Ciało).
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku. Pobyt na sali do 1,5 godziny.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Karma dodatkowo płatna 2 zł. Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Cennik poza promocją na Grouponie: bilet ulgowy: 15 zł, bilet normalny: 19 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Papugarnia Carmen

Miłośnicy tropikalnych ptaków mają okazję przeżyć niezwykłą przygodę w centrum Warszawy. Jedna z pierwszych w Europie papugarni powstała dzięki pasji właściciela. W Carmen na zwiedzających czeka około 100 najróżniejszych gatunków papug z całego świata. Tylko tutaj można zobaczyć te barwne ptaki z bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić (papugi pochodzą z hodowli i nie są agresywne).

Papugarnia to miejsce nie tylko do spędzenia czasu z rodziną, ale także do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka i wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach.

Więcej informacji na Facebooku.

Papugarnia Carmen

Zwiedzanie lub wycieczka, Przygoda i wycieczka w terenie, Zoo