Żabi Kruk 14/10, Gdańsk

Sesja fotograficzna dla 1 osoby (349 zł) lub dla pary (499 zł) w ONEGOG Studio w Gdańsku

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sesja zdjęciowa w profesjonalnym studiu razem z makijażem i stylizacją włosów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 14, 2021
Miła i przyjazna atmosfera. Studio samo w sobie duże i przestronne. Mimo stresu, sesja przebiegła bardzo sprawnie bo fotograf pomagał od samego początku. Za wyrozumiałość ogromny plus!
P
Pawełhelpful reviewer
2 Oceny1 reviews
lipiec 6, 2020
Bardzo fajna sesja, spooroo dobrych zdjęć. Bardzo polecam mężczyznom! Warto zabrać kilka dobrych ciuchów/zestawów i mieć jakiś wstępny plan na stylizacje, ale potem to już z górki - fotografowie doradzają pozycje, ruchy, miny itp itd.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja w studyjnych wnętrzach
  • czas trwania sesji: godzina
  • liczba zdjęć: 25 z koloryzacją, w tym 3 z retuszem pełnym
  • w ramach sesji także: profesjonalny makijaż i stylizacja włosów

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 901 017. Użytkowanie przestrzeni strefy zdjęciowej jest możliwe tylko w czystym obuwiu. Obowiązkowe jest posiadanie czystych butów na zmianę. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24 godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

ONEGOG Studio

Zlokalizowane w Gdańsku studio fotograficzne i filmowe oferuje swoim klientom aż 162 m² powierzchni użytkowej. W ONEGOG Studio dostępnych jest 5 unikalnych stref, a każda z nich utrzymana jest w innej kolorystyce. Studio wyposażone jest również w garderobę, strefę relaksacyjną, przymierzalnię oraz 3 stanowiska beauty. Warto podkreślić, że obiekt posiada czarną narożną cykloramę.