Bilet na dowolny seans 2D za 15,90 zł ważny przez cały tydzień w Oh Kino (zamiast 26 zł)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -39%

Komentarze

55 Opinii

było OK
Bartosz G. · 4 grudnia 2017
Słaby dźwięk, a byłem na Lidze Sprawiedliwych, więc na filmie nastawiony na efekty specjalnie, a było przeciętnie.
Tomasz C. · 3 grudnia 2017
Polecam
Artur F. · 3 grudnia 2017

W skrócieOferta

Bilety do kina ważne przez cały tydzień:

  • 15,90 zł zamiast 26 zł za bilet na seans 2D.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Bilety obowiązują wyłącznie na miejsca komfort. Oferta nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kina.
Dodatkowe informacje: groupon uprawnia do wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlane do daty jego ważności (brak możliwości wymiany na bilet na seanse filmowe wyświetlane po dacie ważności grouponu). Możliwość wymiany na bilet na sens filmowy zależy od dostępności miejsc na wybrany seans.
Repertuar i rezerwacje dostępne na ohkino.pl
Realizacja: po przybyciu podaj kod grouponu lub pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień go na bilet w kasie kina. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oh Kino


Oh Kino to sieć kin tworząca miejsca, które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą. Repertuar kin jest na bieżąco aktualizowany i obejmuje najnowsze premiery filmowe.

Wielbicielom oglądania filmów na dużym ekranie oddano do dyspozycji klimatyzowane sale kinowe, wyposażone w wysokiej klasy systemy dźwiękowe, nowoczesną technologię projekcji filmów oraz wygodne fotele kinowe klasy premium. W Oh Kino znajduje się również snack bar z szeroką ofertą produktów. Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych: specjalne miejsca na każdej z sal, osobną toaletę i możliwość wejścia z psem przewodnikiem.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.