Brak nowych powiadomień

NZOZ Dentimed Poradnia Stomatologiczna

Kalinowszczyzna 26, Lublin

Nakładkowe wybielanie zębów za 299,99 zł w NZOZ Dentimed Poradnia Stomatologiczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg wykonany przez specjalistę pomaga w wybieleniu zębów, co odmienia ich wygląd

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Małgorzata
1 Oceny1 reviews
sierpień 1, 2019
Serdecznie polecam. Profesjonalna opieka miłej Pani stomatolog, szybko i bezboleśnie :)
I
Iwona
3 Oceny2 reviews
lipiec 25, 2019
Polecam. Wysoka jakość usług. Pewna ręka i doświadczenie Pani u której byłem.

O tej ofercie

Oferta

  • 299,99 zł za nakładkowe wybielanie zębów (nakładka na 2 łuki + preparat wybielający + przegląd).

Metoda nakładkowa polega na zastosowaniu specjalnego żelu, którego składniki uwalniają atomy tlenu, co prowadzi do wybielenia tkanek zębowych. Podczas pierwszej wizyty lekarz pobiera wyciski, które pozwalają na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu zębów, co zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu. W trakcie drugiej wizyty lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawki z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1
  • konsultacja w cenie: tak

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta jest skierowana do nowych klientów gabinetu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość wyleczenia ubytków stwierdzonych podczas przeglądu za 99,99 zł. Możliwość wykonania skalingu w cenie 89,99 zł lub scalingu z piaskowaniem i lakierowaniem za 199,99 zł. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od wykonania zabiegu z powodów przeciwwskazań medycznych d/t procedur wybielania. Pacjenci powinni pamiętać, iż zabieg wybielania jest skuteczniejszy po wcześniejszym usunięciu osadów i kamienia. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 817 471 316 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

NZOZ Dentimed

Dwa filary NZOZ Dentimed stanowią poradnia oraz gabinet stomatologiczny, które działają na rynku lubelskim od 1998 roku. Na miejscu kompleksowo zatroszczyć się można o stan uzębienia, korzystając z usług doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy swoją wiedzę medyczną i umiejętności systematycznie doskonalą poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Poza zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, w ofercie Dentimed znajdują się jeszcze protetyka, leczenie paradontozy, chirurgia stomatologiczna, periodontologia oraz stomatologia dziecięca.