zamknij
Multikino

Nui SPA – Tradycyjny Masaż Tajski

Szeligowska 32 (dostępny parking dla klientów), Warszawa

Tajski masaż gorącym olejem kokosowym dla dwojga za 389 zł i więcej opcji w Nui SPA – Tradycyjny Masaż Tajski

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na relaks oraz pozbycie się bólu mięśni kręgosłupa, zakwasów czy też symptomów migreny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut
  • dostępne masaże:

    • tajski masaż gorącym olejem kokosowym
    • tajski masaż mix 3 technik – masaż klasyczny tajski + stemplami ziołowymi + olejkami

Masaż tajski gorącym olejem kokosowym: do zabiegu wykorzystywany jest podgrzany naturalny olej kokosowy, który aplikowany jest na całą skórę i stale podgrzewany. Warto pozostawić olejek jeszcze przez jakiś czas po zakończeniu zabiegu, aby przedłużyć jego relaksujące właściwości.

Masaż tajski mix 3 technik: zawiera kilka przeplatających się ze sobą technik, czyli masażu tajskiego klasycznego, stemplami ziołowymi i olejkami. Masaż klasyczny redukuje napięcie mięśniowe, niweluje bóle związane z siedzącym trybem życia. Stemple ziołowe działają oczyszczająco i odtruwająco, poprawiają działanie układu limfatycznego. Z kolei masaż olejkami korzystnie wpływa na mięśnie i skórę, relaksuje oraz odpręża.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 550 576. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nui SPA – Tradycyjny Masaż Tajski

Zlokalizowany na warszawskim Bemowie salon masażu to miejsce, w którym można zadbać o lepszą kondycję fizyczną i psychiczną jednocześnie. Specjalnością Nui SPA są tradycyjne masaże tajskie wykonywane przez doświadczone masażystki z Tajlandii. W ofercie dostępne są tajskie masaże klasyczne - wykorzystujące elementy akupresury i refleksologii a także jogi pasywnej. szeroka jest również oferta masaży olejowych oraz z użyciem stempli ziołowych. Siła masażu jest dostosowywana indywidualnie do każdego klienta, zatem może mieć on charakter relaksacyjny bądź bardziej sportowy.