Nati Nati

Karwińska 44, Warszawa

Do 55% zniżki na: Karboksyterapia w firmie Nati Nati

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code APKA25. Ends 7.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg wykonuje doświadczony kosmetolog.

O tej ofercie

Karboksyterapia: okolica oczu (1 zabieg)

 1x karboksytrapii pod oczy. Karboksyterapia wzmacnia naczynia krwionośne, pobudza krążenie, powoduje lepsze odprowadzenie limfy. Wyrażnie zmiejsza cienie pod oczami, osoby które mają tendencje do opuchnięć oczu szybko zauważają pozytywne efekty terapii.

Karboksyterapia: skóra głowy (1 zabieg)

1x karboksyterapii na skóre głowy skutecznie zwiększa mikrokrążenie i dotlenienia komórki skóry oraz mieszków włosowych. Włosy zostają pobudzone do wzrostu, odnawiają się i regenerują. Następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów. 

Karboksyterapia to śródskórne lub podskórne wstrzykiwanie określonych dawek oczyszczonego dwutlenku węgla. Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalnej aparatury. To metoda skuteczna na cienie pod oczami, wypadanie włosów, tkanke tłuszczowa, rozstępy oraz cellulit. 

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: skóra głowy, okolice oka. Znieczulenie w cenie. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 514 868 680. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Nati Nati

Gabinet Nati Nati posiada duży wybór zabiegów w szczególnosci z kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Posiadamy również zabiegi pielęgnacyjne.