Nagoya Sushi

ul. Wierzbiecice 7 lok 2a, Poznań

Zestaw sushi z 30 kawałkami w Nagoya Sushi (do -65%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Składający się z 30 sztuk zestaw to pomysł na posiłek w gronie bliskich i znajomych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj potrawy: sushi
  • skład oferty: zestaw sushi Maiko (30 kawałków)
  • oferta ważna: na miejscu lub na wynos (za dodatkową opłatą)

Zestaw Maiko

  • 6 x Futomak tuńczyk, chili, marynowana rzepa, sałata
  • 6 x Californian Black z czarnym tobiko, paluszek krabowy, serek, sałata
  • 8 x Uramak łosoś grill
  • 8 x Hosomak awokado
  • 1 x Nigiri krewetka
  • 1 x Nigiri Tykwa

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu i na wynos. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 740 800 codziennie w godz. 12-22. Restauracja zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia realizacji grouponu w sytuacji dużej ilości zamówień danego dnia, święta i dni wolne od pracy. Oferta dostępna od poniedziałku do czwartku w godz 14 -19. Oferta na wynos płatna dodatkowo 10 zł w kasie restauracji - opakowanie + sos sojowy 2 osoby i pałeczki, sos imbirowy i teryaki - czas oczekiwania do 30 minut. Istnieje możliwość realizacji w dniu zakupu pod warunkiem ustalenia czasu realizacji i sposobu odbioru zamówienia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Nagoya Sushi

Położona w centrum miasta restauracja oferuje swoim gościom dania i przysmaki kuchni japońskiej. W Nagoya Sushi zamówić można rozmaite zestawy sushi, a także zupy, sałatki, tatary i więcej. Uzupełnieniem posiłku mogą być zimne i ciepłe napoje.