Wyróżniki
Uczestnicy muszą rozwiązać szereg zadań dotyczących wszystkich trzech powstań śląskich, przy czym muszą wykazać się ścisłą współpracą
O tej ofercie
Szczegóły:
- w ofercie pokój zagadek „Skrytka powstańców”
- czas trwania zabawy: 45 min
- pokój dostępny jest dla osób indywidualnych od wtorku do piątku w godz. 15:30, 16:45, 18:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 10:00 do 18:00
- nie ma możliwości przeprowadzenia gry dla 1 osoby
- na miejscu należy zgłosić się min. 10 minut przed rozpoczęciem gry w celu odbycia przeszkolenia
- w pokoju zagadek obowiązuje całkowity zakaz rejestrowania dźwięku i obrazu
- osoby korzystające z pokoju zagadek mają możliwość nieodpłatnego zwiedzenia wystawy „Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku”
- pozostałe kwestie reguluje Regulamin korzystania z pokoju zagadek
Mapa Muzeum Śląskiego (pokój zagadek znajduje się w budynku C):

Warunki
Groupon ważny do 31.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a 10 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pokój dostępny jest dla osób indywidualnych od wtorku do piątku w godz. 15:30, 16:45, 18:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 10:00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj poprzez system biletowy Muzeum Śląskiego – Kup Bilet. Podczas rezerwacji w polu Rabat/Zniżka należy wpisać kod grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Muzeum Śląskie
Powstałe w 1929, a współprowadzone obecnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Śląskie zlokalizowane jest w Katowicach. Misją tej instytucji jest „kreowanie przestrzeni dla dialogu z przeszłością i dokonaniami współczesności w celu głębszego poznawania Śląska, Polski i Europy”. W tym celu prowadzone są np. badania archeologiczne, historyczne, etnograficzne, dokumentacje regionu.
Wśród najcenniejszych zbiorów Muzeum Śląskiego zaliczyć można m.in. malarstwo polskie, zbiory sztuki nieprofesjonalnej, fotografii artystycznej i dokumentalnej, plakatu polskiego, zbiory etnograficzne. Dodatkowo pod ziemią ulokowano sale edukacyjne, bibliotekę z czytelnią, audytorium, kącik edukacyjny dla dzieci, wystawy czasowe. To również miejsce do debat o regionie, działań edukacyjnych, pokazów filmowych, festiwali muzycznych, turniejów sportowych i rodzinnych spacerów w otaczającym Muzeum parku.