Brak nowych powiadomień

Tuwima 14, Łódź

Wyszczuplająca lipoliza iniekcyjna od 149,99 zł w Mulier – 2 lokalizacje

Oferta niedługo się kończy!
Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pozwala na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a także poprawia napięcie skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Lipoliza iniekcyjna:

  • 149,99 zł zamiast 400 zł za zabieg z użyciem 1 ampułki (5 ml),
  • 289 zł zamiast 800 zł za zabieg z użyciem 2 ampułek (10 ml),
  • 399 zł zamiast 1200 zł za zabieg z użyciem 3 ampułek (15 ml).

Zabieg polega na podaniu do tkanki tłuszczowej roztworu fosfatydylocholiny, która ma działanie lipolityczne na tkanki. Przed zabiegiem nie są wymagane żadne specjalne przygotowania w domu. Strefa z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej poddawana jest serii zastrzyków niezwykle cienką igłą. Miejsca poddane zabiegowi są znieczulane kremem Emla. Bezpośrednio po zakończeniu nakłuć pojawia się obrzęk i zaczerwienienie. Mogą również powstać punktowe siniaki i krwiaki. Miejsce poddane zabiegowi zazwyczaj staje się dużo wrażliwsze na ucisk i dotyk, może również boleć i swędzieć. Zazwyczaj, aby osiągnąć zadawalający efekt, zabieg trzeba powtórzyć 2-4 razy. Między nimi należy zachować odstępy około 6-tygodniowe.

Lipoliza iniekcyjna wskazania:

likwidacja tkanki tłuszczowej wewnętrznej strony ud i kolan, likwidacja tkanki tłuszczowej okolicy krętarzowej (tzw. bryczesy) i pod pośladkami, podwójny podbródek, policzki, kończyny górne, fałdki na plecach i w okolicach pach, likwidacja cellulitu, likwidacja podwójnego podbródka, tłuszczaki.

Lipoliza iniekcyjna przeciwwskazania:

alergia na jaja i na soję, ciąża okres karmienia piersią, cukrzyca, niewydolność wątroby i nerek, ostre stany zapalne oraz choroby wiążące się z zaburzeniami krzepliwości krwi

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 662 553.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mulier

O ciało warto zadbać od stóp do głów, co jest możliwe dzięki kompleksowym usługom pielęgnacyjnym i upiększającym w łódzkim studiu urody. W ofercie klientki znajdą szereg zabiegów na twarz wykonywanych przez wykwalifikowaną mgr kosmetologii (np. mikrodermabrazję, kwasy medyczne, innowacyjną mezoterapię igłową Vital Injector, laserowe zamykanie naczynek), na ciało (kształtowanie sylwetki sprzętem MagicPot, epilacja laserowa, mezoterapia igłowa na ciało), a także manicure i pedicure, usługi fryzjerskie oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. toksyna botulinowa, lipoliza, lifting nićmi PDO, osocze bogatopłytkowe i więcej. Jasne i przestronne wnętrza w kolorach bieli i szarości pozwalają odpocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze pod okiem profesjonalistów.

Mulier

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie