ul. Saska 105, Warszawa

Od 99,99 zł: karnet na zajęcia fitness w klubie dla kobiet Mrs. Sporty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mrs. Sporty to klub dedykowany kobietom w każdym wieku, opierający się na koncepcji treningu 3 x 30 minut

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na zajęcia fitness:

  • 99,99 zł za karnet 1-miesięczny,
  • 179,99 zł za karnet 2-miesięczny,
  • 269,99 zł za karnet 3-miesięczny.

Ideą Mrs. Sporty jest trening obwodowy, który należy wykonać 3 razy w tygodniu. Jego podstawy zostały opracowane z myślą o potrzebach kobiet wspólnie z Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji z Kolonii. Z badań wynika, że 30-minutowy trening tego typu wystarczy, aby zainicjować zmiany w sylwetce i kondycji fizycznej.

Trening powinien zostać rozłożony równomiernie w ciągu całego tygodnia, co oznacza, że najlepiej trenować co drugi dzień, nie robić 2-dniowych przerw, ale również nie kumulować dni treningowych.

Mrs. Sporty

Podstawą koncepcji treningowej Mrs.Sporty jest 30-minutowy trening obwodowy, który - przy minimalnym nakładzie czasu - pozwoli ćwiczyć wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe oraz wzmocnić wydolność i poprawić koordynację ruchową. Ćwiczenia odbywają się na hydraulicznych urządzeniach treningowych, których opór dostosowuje się automatycznie do prędkości ruchu osoby ćwiczącej.

Choć pół godziny może wydawać się stosunkowo krótkim czasem, uczestniczki zajęć w Mrs. Sporty wykorzystują go maksymalnie efektywnie. Po 40 sekundach treningu należy opuścić aktualne urządzenie, by przejść do ćwiczeń pośrednich (np. aerobiku czy stabilizacji), służących aktywnej regeneracji. Dzięki temu pojedynczy cykl treningowy obejmuje 5 faz: rozgrzewkę, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia koordynacyjne, rozluźnienie i rozciąganie.

Tak wyważona kombinacja umożliwia osiągnięcie harmonijnej poprawy wszystkich elementów kondycji fizycznej: siły mięśni, wydolności, koordynacji i ruchliwości.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Opieka trenera personalnego w cenie. Opłata administracyjna za wydanie karty członkowskiej 70 zł, opłata za pakiet startowy 120 zł (możliwość zrabatowania przy pierwszej wizycie).
Konieczna rezerwacja tel. 22 616 35 04 lub 725 77 50 80 z podaniem kodu zabezpieczającego i podaniem rodzaju zakupionego karnetu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Mrs.Sporty