zamknij
Audioteka

ul. Świętokrzyska 31/33a lok.2, Warszawa

Lifting z laminacją rzęs (89 zł), laminowanie i stylizacja brwi (99 zł) w Mrs.Beautyexpert

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów pozwalających podkreślić naturalne piękno rzęs oraz brwi

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Pełny profesjonalizm. Usluga na najwyzszym poziomie, w pozytywnej atmosferze. Przemila osoba, chetna, by wyjasnic krok po kroku etapy laminacji. Odpowiada na wszelkie pytania. Wykazuje troskę o klienta. Udziela wszelkich informacji. Polecam w 100%
I
Izabela
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 2, 2021
Przyjemna wizyta i bardzo dobry rezultat. Polecam :)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 45-60 minut

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 611 444. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.- pt. 9:00-21:00, sob. 9:00-16-00 Laminacja rzęs- dopłata 20 zł za farbowanie. Rezerwacji należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem portali rezerwacyjnych, będą traktowane jako pełnopłatne. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mrs. BeautyExpert

Położony przy ulicy Świętokrzyskiej gabinet, oferuje swoim klientom usługi z zakresu stylizacji brwi, rzęs oraz ust. W Mrs. BeautyExpert można bowiem skorzystać z zabiegu laminacji brwi, farbowania rzęs czy też makijażu permamentnego ust. Warto dodać, iż salon wykonuje usługę permamentnych piegów.