zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

ul. Znana 6a, Warszawa

Serwis klimatyzacji: ozonowanie (29,99 zł) lub napełnienie 100 g czynnika chłodzącego (59,99 zł) i więcej w Mps Cars

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Serwis poprawi komfort podróżowania samochodem oraz pozwoli pozbyć się szkodliwych dla zdrowia grzybów, pleśni i alergenów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Rafał
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 4, 2021
Profesjonalna obsługa.
P
Patryk
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 7, 2022
Wymiana oleju przebiegła bez żadnych problemów. Załatwione w umówionym terminie, szybko i sprawnie.
P
piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 14, 2021
szybko, sprawnie, polecam!
M
Marek
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 10, 2021
Kultura Pana prowadzącego warsztat pozostawia wiele do życzenia. Bardzo niechętnie odnosi się do klienta z Gruponem. Na pytanie o pracę w sobotę odparł że"nie, szczególnie dla gruponów". Miałem pecha kupiłem dwa. Pierwszy dla żony zrealizowałem drugi dla siebie miałem zrealizować na drugi dzień . Po zrealizowaniu pierwszego kuponu pożegnałem się mówiąc "do jutra" PAN odpowiedział "pewnie będzie zamknięte". I... było bo zpóźniłem się 7 minut.PAN "już wziął inny samochód". Jeśli nie chcesz być traktowany jak natrętny gówniarz radzę omijać szerokim łukiem.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 17, 2021
Mamy warsztat na uboczu nie musi oznaczać lipy. Młody pracownik, który wymieniał opony widać, że się co robi i dba o profesjonalna obsługę. Przy okazji kontaktowy człowiek dzięki czemu czas miło minął. Pozdrawiam i polecam!
L
Leszek
33 Oceny10 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 16, 2021
Szybko,sprawnie, bez problemu z terminami. Korzystam z ich usług kolejny raz!
G
Grzegorz
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2021
wizyta na umówioną godzinę ,szybka wymiana
J
Jan
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 12, 2021
Przy wymianie oleju został źle założony filtr oleju przez co po przejechaniu 2km wyskoczył błąd zbyt niskiego cisnienia oleju i unieruchomienie auta (nie wierzyłem że można źle założyć filtr a jednak). Po wymianie filtra na nowy wszystko ok. Jak firma jest zainteresowana zostawiłem uszkodzony filtr na pamiątkę . Nie polecam- jak można taką prosto czynność spaprać. MASAKRA
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czynnik: r134a
  • serwis klimatyzacji obejmuje:
    • sprawdzenie sprężarki, kompresora,
    • sprawdzenie skuteczności chłodzenia układu,
    • sprawdzenie poziomu ilości czynnika chłodzącego oraz oleju PAG (lub oleju dedykowanego do samochodów elektrycznych/hybrydowych - w zależności od typu napędu).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 25 zł. Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18, sob: 8-14. Dla klientów z grouponem -15% na zakup filtrów i inne usługi serwisu. Filtr kabinowy jest dodatkowo płatny na miejscu, w cenie jest jedynie usługa.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 120 603 lub 22 746 32 49. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mps Cars

W warszawskim warsztacie znaleźć można rozmaite części samochodowe, ale nie musi to być jedyny cel wizyt. Pracujący tu specjaliści zajmują się również serwisem klimatyzacji samochodowej. W Mps Cars realizowana jest także usługa dezynfekcji układu, która uwalnia go od szkodliwych grzybów czy pleśni, sprawiając, że codzienne podróże mogą stać się mniejszym utrapieniem dla gardła. Ponadto pracownicy firmy uzupełniają braki w czynniku chłodzącym, pozbywając się zużytego.