Mps Cars

ul. Znana 6a, Warszawa

Serwis samochodowy: wymiana oleju i filtrów za 46,99 zł i więcej w Mps Cars

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 17:31:59
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Usługi serwisu wpływają nie tylko na poprawę bezpieczeństwa podróżnych, ale również przedłużają żywotność poszczególnych układów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2022
Szybko, sprawnie. Polecam!
R
Rafal
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
Jestem zadowolony
L
Leszek
34 Oceny11 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 17, 2022
Obsługa bez zarzutu, sprawna i szybka wymiana kół. Korzystam z ich usług już kilka lat.
P
Pavlo
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 16, 2022
Jak powiedziałem właścicielowi że mam groupon to od razu podejście do klienta zmieniło się na bardzo nie miłe. Nie wiem skąd to wynika ale fak jest faktem.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 7, 2022
Wszystko w porządku. Profesjonalnie, miło i punktualnie. Warsztat dobrze oznakowany w spokojnej okolicy. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana oleju, filtrów, klocków i tarcz hamulcowych

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 120 603 lub 22 746 32 49. Dla klientów Groupona rabat 10% na zakup oleju, klocków i tarcz. Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18, sob. 8-14. dotyczy to wymiana oleju i filtra oleju i powietrza Dodatkowo płatna wymiana filtra kabinowego i paliwa (ustalana indywidualnie z serwisem). Oferta dotyczy samej usługi, bez materiałów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mps Cars

W warszawskim warsztacie znaleźć można rozmaite części samochodowe, ale nie musi to być jedyny cel wizyt. Pracujący tu specjaliści zajmują się również serwisem klimatyzacji samochodowej. W Mps Cars realizowana jest także usługa dezynfekcji układu, która uwalnia go od szkodliwych grzybów czy pleśni, sprawiając, że codzienne podróże mogą stać się mniejszym utrapieniem dla gardła. Ponadto pracownicy firmy uzupełniają braki w czynniku chłodzącym, pozbywając się zużytego.