zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Mps Cars

ul. Znana 6a, Warszawa

Serwis samochodowy: wymiana oleju i filtrów za 46,99 zł i więcej w Mps Cars

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Usługi serwisu wpływają nie tylko na poprawę bezpieczeństwa podróżnych, ale również przedłużają żywotność poszczególnych układów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Shivan
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
3 dni temu
ENGLISH I PURCHASED THE 300G OF GAS FOR MY AIR CONDITION AND WAS SCAMMED! DO NOT GO TO THIS PLACE IF YOU ARE A FOREIGNER AND YOU DO NOT SPEAK POLISH! I WAS TAKEN ADVANTAGE OF TODAY! THE OWNER THINKS I DO NOT KNOW ABOUT CARS AND THE AIR CONDITION SYSTEM! HE PRETENDED TO FILL THE SYSTEM WITH REFRIGERANT GAS & THEN TOLD ME THERE IS A PROBLEM WITH MY ELECTRICAL. I DID NOT SAY ANYTHING AND I LEFT BECAUSE I DID NOT WANT ANY PROBLEMS. I WENT TO ANOTHER SERVICE SHOP WHO TESTED MY AC SYSTEM AND THERE WAS LITTLE TO NO GAS! THEY TESTED MY SYSTEM FOR LEAKS, CHECKED MY COMPRESSOR, VACUUMED THE SYSTEM AND FILLED IT WITH THE GAS. DO NOT GO HERE! POLSKI KUPIŁEM 300G GAZU DO KLIMATYZACJI I ZOSTAŁEM OSZKODZONY! NIE JEDŹ DO TEGO MIEJSCA JEŚLI JESTEŚ CUDZOZIEMCA I NIE MÓWISZ PO POLSKU! SKORZYSTAŁEM Z DZISIAJ! WŁAŚCICIEL MYŚLI, ŻE NIE WIEM SAMOCHODÓW I KLIMATYZACJI! UDAŁA, ŻE NAPEŁNI UKŁAD CZYNNIKIEM CHŁODNICZYM I POTWIERDZA MI, ŻE JEST PROBLEM Z MOIM ELEKTRYCZNYM. NIC NIE POWIEDZIAŁEM I WYSZEDŁEM, BO NIE CHCAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW. POSZŁEM DO INNEGO SERWISU, KTÓRY PRZETESTOWAŁ MÓJ SYSTEM KLIMATYZACJI I MAŁO BRAKU GAZU! PRZETESTOWALI MOJĄ INSTALACJĘ NA SZCZELNOŚĆ, SPRAWDZILI SPRĘŻARKĘ, ODKURZLI INSTALACJĘ I NAPEŁNILI JĄ GAZEM. NIE WOLNO TUTAJ!
P
Patryk
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 7, 2022
Wymiana oleju przebiegła bez żadnych problemów. Załatwione w umówionym terminie, szybko i sprawnie.
P
piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 14, 2021
szybko, sprawnie, polecam!
M
Marek
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 10, 2021
Kultura Pana prowadzącego warsztat pozostawia wiele do życzenia. Bardzo niechętnie odnosi się do klienta z Gruponem. Na pytanie o pracę w sobotę odparł że"nie, szczególnie dla gruponów". Miałem pecha kupiłem dwa. Pierwszy dla żony zrealizowałem drugi dla siebie miałem zrealizować na drugi dzień . Po zrealizowaniu pierwszego kuponu pożegnałem się mówiąc "do jutra" PAN odpowiedział "pewnie będzie zamknięte". I... było bo zpóźniłem się 7 minut.PAN "już wziął inny samochód". Jeśli nie chcesz być traktowany jak natrętny gówniarz radzę omijać szerokim łukiem.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 17, 2021
Mamy warsztat na uboczu nie musi oznaczać lipy. Młody pracownik, który wymieniał opony widać, że się co robi i dba o profesjonalna obsługę. Przy okazji kontaktowy człowiek dzięki czemu czas miło minął. Pozdrawiam i polecam!
L
Leszek
33 Oceny10 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 16, 2021
Szybko,sprawnie, bez problemu z terminami. Korzystam z ich usług kolejny raz!
G
Grzegorz
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2021
wizyta na umówioną godzinę ,szybka wymiana
J
Jan
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 12, 2021
Przy wymianie oleju został źle założony filtr oleju przez co po przejechaniu 2km wyskoczył błąd zbyt niskiego cisnienia oleju i unieruchomienie auta (nie wierzyłem że można źle założyć filtr a jednak). Po wymianie filtra na nowy wszystko ok. Jak firma jest zainteresowana zostawiłem uszkodzony filtr na pamiątkę . Nie polecam- jak można taką prosto czynność spaprać. MASAKRA
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana oleju, filtrów, klocków i tarcz hamulcowych

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 120 603 lub 22 746 32 49. Dla klientów Groupona rabat 10% na zakup oleju, klocków i tarcz. Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18, sob. 8-14. dotyczy to wymiana oleju i filtra oleju i powietrza Dodatkowo płatna wymiana filtra kabinowego i paliwa (ustalana indywidualnie z serwisem). Oferta dotyczy samej usługi, bez materiałów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mps Cars

W warszawskim warsztacie znaleźć można rozmaite części samochodowe, ale nie musi to być jedyny cel wizyt. Pracujący tu specjaliści zajmują się również serwisem klimatyzacji samochodowej. W Mps Cars realizowana jest także usługa dezynfekcji układu, która uwalnia go od szkodliwych grzybów czy pleśni, sprawiając, że codzienne podróże mogą stać się mniejszym utrapieniem dla gardła. Ponadto pracownicy firmy uzupełniają braki w czynniku chłodzącym, pozbywając się zużytego.