ul. Gubińska 8f, Wrocław

Indywidualna dieta z analizą składu ciała, wizytą kontrolną i więcej od 69,99 zł w MIU Estetic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowy pakiet dietetyczny, który pomoże w zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych oraz poprawie samopoczucia

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Analiza składu ciała jest niezastąpiona podczas układania indywidualnie dobranej diety leczniczej. By uzyskać jak najlepszy efekt, istotna jest informacja o stanie zdrowia organizmu, równowadze hormonalnej, tempie przemiany lipidowej, zasobie makro- i mikroelementów, szybkości perystaltyki jelit i pracy żołądka. Metoda analizy biorezonansem trwa zaledwie kilka minut.

Indywidualnie dobrana dieta pomaga m.in. w ogólnej poprawie stanu organizmu i samopoczucia. Podczas konsultacji dietetycznej pacjent uzyska informacje na temat tego, jak powinien wyglądać zdrowy tryb życia, jakie suplementy warto zastosować, ile wody warto pić i jak łączyć ze sobą produkty, aby uzyskać najlepszy efekt dla sylwetki.

Z kolei opieka on-line oraz wizyta kontrolna pozwolą zapobiec ewentualnym błędom żywieniowym, umożliwiając ścisłą kontrolę nad stanem zdrowia.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9-20, sobota – po wcześniejszym kontakcie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 799 99 17. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MIU Estetic

Piękno trzeba pielęgnować, o czym doskonale wiedzą specjaliści z Instytutu Medycyny i Urody MIU Estetic. Łącząc najnowsze osiągnięcia kosmetyki z wieloletnim doświadczeniem, swoim gościom proponują zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, masaże, zabiegi podologiczne czy autorskie techniki modelowania sylwetki.

Ponadto wiedzą, jak rozprawić się z cellulitem oraz poprawić niedociągnięcia natury za sprawą medycyny estetycznej. Warto dodać, że w MIU Estetic używa się tylko sprawdzonych kosmetyków dostępnych na rynku europejskim i amerykańskim.